Освітні програми і спеціальності: що вибрати?

Сучасна вища освіта за освітніми програмами відрізняється якістю, практичністю і професіоналізмом

Освітні програми і спеціальності: що вибрати?

Освітні програми - це новий якісний виток в історії розвитку української освіти. Вони мають ряд переваг: сучасність, практичність, націленість на результат. Але часом не всі можуть їх відрізнити від спеціальностей. Київський інститут бізнесу та технологій пропонує розібратися, в чому полягає відмінність між ними і які цікаві освітні програми існують на даний момент.

Українська система освіти із завидною постійністю зазнає все нових й нових змін. Вступнику до вишу (абітурієнту) можна просто заплутатися і зламати голову: спробуйте самі пережити ЗНО і ще не загубитися серед всіх цих реформ!

Окремо серед усього іншого стоїть проблема розмежування спеціальностей і освітніх програм. Про це мало хто говорить, мало хто це взагалі помічає, але це має просто колосальне значення для отримання знань і успішного працевлаштування майбутнього студента.

Схожості і відмінності

Перш за все, варто пам'ятати, що освітня програма - це складова частина спеціальності. Абітурієнти вступають на освітню програму в рамках спеціальності.

Так, Міністерство освіти і науки з урахуванням пропозицій галузевих державних органів, до сфери управління яких належать вищі навчальні заклади, і галузевих об'єднань роботодавців затверджує їх разом з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Освітніми програмами ж займається виключно університет або інститут і затверджує їх ректор.

Окрім таких ось формально-юридичних деталей, потрібно пам'ятати і про інше: освітні програми спрямовані насамперед на те, щоб підготувати випускника до роботи в сучасних умовах.

Цілком очевидно, що Міністерство освіти просто не в змозі дати студентам якісну освіту в рамках тільки спеціалізації. По-перше, не варто сподіватися на універсалізм подібних спеціальностей: це скоріше мінус, аніж плюс. По-друге, є спеціальності, якими мають займатися лише професіонали своєї справи.

Природно, якщо спеціальність носить дуже і дуже теоретичний характер, можливо, і освітні програми не потрібні (хоча з цим можна довго сперечатися). Але як бути з дійсно практичними, прикладними професіями? Хто вам краще розповість про бізнес і аудит діяльності підприємства? Природно, людина, яка займається цим. І в цьому випадку освітні програми готові надати куди більш затребувані навички.

До вишів, що можуть зараз дати дійсно практичні і потрібні навички, належить Київський інститут бізнесу та технологій. Чому саме він, що зараз дійсно важливо і актуально, які дійсно практичні і сучасні програми готовий надати вам КІБІТ - про це і піде мова далі.

Підприємництво

Не варто зайвий раз нагадувати про те, що менеджерів готують, напевно, в кожному університеті або інституті. І навіть у коледжі та технікумі. При цьому освіта не відрізняється зазвичай ні якістю, ні практичністю.

Київський інститут бізнесу та технологій пропонує подивитись на менеджмент зовсім по-іншому: крізь призму відкриття власного бізнесу. Напевно, у вас вже є якісь ідеї, які ви хочете реалізувати, але щось вам постійно заважає. Немає сил, а може, не вистачає досвіду.

Розвинути ваші творчі задатки допоможуть висококласні педагоги, бізнесмени, коучі, гостьові лектори, успішні підприємці та стартапери.

Під час навчання вам доведеться спілкуватися не тільки з професіональними викладачами, а й із зацікавленими одногрупниками, які можуть стати вашими майбутніми бізнес-партнерами.

Детальніше про програму «Підприємництво»

Корпоративні фінанси

Знання про корпоративні фінанси - це вміння залучати для компанії фінансові ресурси й ефективно їх використовувати. В умовах, коли Україна виходить на світовий ринок, це особливо важливо і прибутково: затребуваність цієї сфери буде зростати з кожним днем.

Програма побудована на вирішенні існуючих кейсів і завдань реальних компаній. Окрім того, у вас є реальна можливість додатково отримати дуже престижний сертифікат CAP / CIPA.

Не сумнівайтеся, що в майбутньому ви зможете бути успішним фінансистом вітчизняної або зарубіжної компанії.

Детальніше про програму «Корпоративні фінанси»

Психологія бізнесу

Як і менеджерів, психологів готують у більшості вишів. І так само освіта далеко не завжди відрізняється якістю. І тим більше - різноманітністю.

Ви хочете по-справжньому розуміти і «зчитувати» людей? Знати, що вони думають, як будуть поводитися? Планувати, як вибудувати роботу компанії і що необхідно змінити «всередині»?

Нудної теорії, ви, напевно, і так знаєте вже більш ніж достатньо. Головне - це вміти застосовувати теорію на практиці. Вже з самого початку навчання ви поринете з головою в світ бізнесу: вас навчать складати і проводити тренінги, аналізувати компанії і підбирати персонал під складену вакансію, оцінювати співробітників і розвивати їх.

Ви зможете краще зрозуміти себе та інших, подолати власні страх і невпевненість і допомогти іншим позбутися цього.

Детальніше про програму «Психологія бізнесу»

В епоху інформаційних технологій та сталого розвитку сучасна освіта повинна бути якісною і професійною. А стати такою вона може лише за умови її отримання за освітніми програмами.

Освіта.ua
16.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!