Як отримати можливість навчатись у США?

Хочете навчатися в одному з найпрестижніших університетів США? Тоді ця інформація для вас

Як отримати можливість навчатись у США?

Кінець 2016 року ознаменувався підписанням важливого договору між Вісконсинським міжнародним університетом в Україні (ВМУУ) та Університетом Міннесоти Крукстон (УМК), що входить до Системи державного університету штату Міннесота (США).

Відтепер студенти, викладачі та співробітники Вісконсинського міжнародного університету в Україні можуть брати участь у спільних програмах та програмах обміну з партнером навчального закладу - Університетом Міннесоти.

У ВМУУ зазначають, що перші спільні проекти вже відбуваються.

Зокрема, у квітні ВМУУ відвідає поважна делегація з УМК для того, щоб зустрітися з абітурієнтами та студентами й разом обговорити надзвичайні можливості спільних освітніх програм.

У Вісконсинському міжнародному університеті в Україні запрошують усіх бажаючих на круглі столи та майстер-класи, що відбуватимуться у ВМУУ з 4 по 8 квітня та під час освітньої виставки «Навчання за кордоном» 6-8 квітня в Українському домі (Україна, Київ, вул. Хрещатик, 2).

За розкладом заходів слідкуйте на сайті університету або на сторінці у Facebook.

Тематика зустрічей з гостями з Міннесоти стосуватиметься цікавих і актуальних для кожного студента та учня тем:

  • Мішель Кристоферсон - Чому варто обрати для навчання Університет Міннесоти Крукстон? Спільні програми Вісконсинського міжнародного університету в Україні з Університетом Міннесоти Крукстон;
  • Христина Грей - Академічне письмо та критичне мислення - запорука Вашої успішності;
  • Доктор Віланд - Фінансова грамотність - перша сходинка у Вашій успішній кар'єрі.

Також у ВМУУ вже зараз знайомлять аудиторію з колегами зі США, з якими відбудуться зустрічі у квітні:

Христина Грей - викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору. У період 1998-2000 років - стипендіат програми Фулбрайт у Києві, в Україні. Протягом 15 років жила та викладала курси з англійської мови в Філіппінах, Китаї, Киргизії, Казахстані та Україні. Автор кількох історичних книг видавництва «Arcadia Press» про рідне місто Крукстон штату Міннесота, також Христина пише цікаві статті в газетах про місцеву історію.

Доктор Віланд працює в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus) вісім років, викладає предмети в галузі економіки та фінансів протягом 25 років. Вона працювала в ряді комітетів Університету і нині є членом Консультативної ради комітету з винагород УМК. Інтереси викладання та досліджень доктора Віланд - у галузі соціальних фінансів, фінансів, фінансових ринків, соціально відповідального інвестування, мікрофінансування і методики викладання. Доктор Віланд захоплюється образотворчим мистецтвом і останнім часом бджільництвом!

Мішель Кристоферсон є директором з прийому студентів в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus). Мішель Кристоферсон несе відповідальність за набір студентів, відповідає за менеджмент організації прийому студентів до університету, послуг он-лайн підтримки студентів, інформаційно-рекламної діяльності, а також економічного розвитку сільських районів. За 17 років роботи в УМК Мішель працювала в багатьох комітетах університету.

У Вісконсинському міжнародному університеті в Україні запрошують абітурієнтів та їх батьків на зустрічі та сподіваються, що спільні програми українського та американського університетів нададуть майбутнім студентам можливість навчатись в Україні та США і отримати два дипломи - ВМУУ та Університету Міннесоти (США).

Більше про університет

Освіта.ua
21.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів