Підготовче відділення ВМУУ для іноземців
PR

Підготовче відділення здійснює денну підготовку іноземних громадян до вступу в ВМУУ

Підготовче відділення ВМУУ для іноземців

Початок навчання у вищому навчальному закладі – це вступ вчорашнього школяра до дорослого життя, і цей період пов’язаний не лише з новими знаннями та цікавими знайомствами, але й зі складнощами адаптації. А що ж тоді казати про студентів, які відправляються здобувати освіту за кордон та крім пристосування до нового стилю життя мають опанувати незнайому мову та культуру? Їм у нагоді може стати підготовче відділення.

У Вісконсинському міжнародному Університеті (США) в Україні підготовче відділення для іноземних громадян здійснює денну підготовку іноземних громадян до вступу в ВМУУ та інші вищі навчальні заклади України. Основними принципами навчання є рівність, інтелектуальна свобода, формування широкого світогляду, орієнтація на загальнолюдські цінності.

Наразі підготовче відділення в ВМУУ пропонує навчання для іноземних студентів за такими предметами: англійська, українська та російська мови; основи математики, бізнес-курс англійської мови, основи бізнесу та підприємництва. Впродовж навчання студенти також ознайомлюються із загальноприйнятими нормами поведінки, законами України, нормативно-правовими актами, що визначають правовий статус іноземних громадян в Україні. Курс триває один рік (два семестри по чотири місяці). Зручним є і те, що набір здійснюється впродовж року. Випускники підготовчого відділення після виконання навчального плану одержують сертифікати.

Крім освітнього процесу, слухачі підготовчого відділення залучені в культурне життя: ходять на екскурсії, в музеї, театри і кінотеатри. Також вони беруть участь в розмовному клубі англійською мовою.

Число іноземних студентів, що навчаються в Україні, зростає з кожним роком. На сьогоднішній день на підготовчому відділенні у ВМУУ більше 30 слухачів з різних країн світу: Єгипту, Пакистану, Лівії, Кувейту та інших.

Студенти задоволені освітою в Україні та у ВМУУ, зокрема, 28-річний Валед Белхаг з Лівії відзначає доступність та високу якість навчання.

«У мене є ступінь бакалавра в області електротехніки. Я приїхав в Україну вчитися на магістра в галузі управління проектами. Україна красива і спокійна країна. Те, що відрізняє її від багатьох інших країн, це доступна вартість навчання. І дійсно якісне навчання!», - зазначає Валед Белхаг.

У Вісконсинському міжнародному Університеті (США) наголошують, що підготовче відділення навчального закладу забезпечує якісну підготовку іноземних слухачів, яка відповідає державним стандартам України. Тож можна бути певними, що їх подальше навчання буде успішним.

Дізнатись більше

Освіта.ua
15.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів