Здійснення заповітної мрії на шляху до Європи

Українські студенти Вісконсинського міжнародного університету відвідали німецький ВНЗ

Здійснення заповітної мрії на шляху до Європи

Восени 2016 року Університет прикладних наук, що у німецькому місті Вормс, вперше прийняв групу студентів з Вісконсинського міжнародного Університету (США) в Україні.

На сьогоднішній день головним зовнішньополітичним пріоритетом України є євроінтеграція. А Вісконсинський міжнародний Університет в Україні, в свою чергу, розвиває та зміцнює зв’язки з європейськими університетами, аби надати своїм студентам можливість стати гідними спеціалістами міжнародного рівня.

Протокол про наміри співробітництва між двома вишами було підписано ще у 2012 році, а тепер програми з обміну студентами нарешті стали реальністю.

Цілями візиту українських студентів до німецького університету були розвиток дружніх відносин між двома вищими навчальними закладами, обмін досвідом в навчанні між Україною та Німеччиною.

Також студенти мали представити ВМУУ на Міжнародній виставці університетів, що відбувалась у місті саме в цей час.

Протягом двох тижнів студенти жили в німецьких сім’ях та відвідували лекції з економіки і бізнесу, які самі обрали. Окрім цього, вони мали можливість взяти участь в дослідженнях, що проводяться в навчальних класах університету, та ознайомитись з досвідом Університету прикладних наук з проведення навчального процесу. По закінченню програми студенти відзначили, що навіть у такий короткий період їм вдалося провести заплановані дослідження і отримати нові знання.

У рамках візиту Протокол про наміри між Університетом прикладних наук та ВМУУ був оновлений і підписаний президентом Університету прикладних наук Вормс – професором, доктором Дженсом Хермсдорфом та ректором ВМУУ – професором, доктором Олександром Романовським.

Згідно з умовами цього Протоколу, один зі студентів ВМУУ – Вікторія Погіба – номінована на навчання в Університеті Вормс за програмою обміну ВМУУ на час зимового семестру 2017 року.

Вікторія надзвичайно задоволена навчанням у Німеччині. Дівчина розповідає, що вже давно мріяла про цю європейську країну.

«Полетіти до Німеччини – це була моя мрія. Я дуже багато подорожую, але ніколи не була там. Тому, коли цього року мені запропонували поїхати на короткострокове навчання до міста Вормс, я, ні секунди не думаючи, відповіла «Так».

Університет прикладних наук цілком змінив мою думку про навчання. За ці два тижні в мене було дуже багато нових емоцій, знайомств, знань, сподівань та мрій. Ця подорож мене надихнула, дала мені нові сили та нові цілі в житті. Я вдячна нашому університету, ВМУУ, за таку можливість», - зізнається студентка.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів