Вступникам радять поки не писати заяви на контракт

Рішення про навчання на контракті слід приймати не раніше 1 серпня 2016 року

Вступникам радять поки не писати заяви на контракт

Рішення написати заяву на контракт абітурієнту слід приймати лише після того, як буде анульовано його рекомендація до зарахування на навчання за державним замовленням – не раніше 1 серпня 2016 року. На цьому наголосила перший заступник міністра освіти Інна Совсун.

"До МОН надходить багато звернень від абітурієнтів стосовно того, що приймальні комісії ВНЗ пропонують вступникам терміново, не очікуючи результатів конкурсу на держзамовлення, писати заяви  на навчання на контракті. Немає жодних причин цього робити, конкурс на контракт проводитиметься пізніше, тому кожен встигне подати документи, якщо в абітурієнта взагалі виникне таке бажання", – зазначила Інна Совсун.

Заяви на допуск до участі у конкурсі для вступу на навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб – тобто на контракт – можна подати до 12 серпня - протягом 11 днів після оприлюднення списку рекомендованих до зарахування на бюджет.

Список рекомендованих на навчання за бюджетні кошти буде доступний для всіх 1 серпня. Вже тоді кожен абітурієнт знатиме, чи проходить на бюджет. З 1 по 5 серпня рекомендовані до зарахування повинні будуть принести оригінали своїх документів у виші, де вони отримали місце держзамовлення.

В цьому році, якщо вступник не подасть вчасно оригінали своїх документів, бюджетне місце буде просто анульовано, а не переходитиме тому, хто не пройшов на бюджет раніше. Таким чином, після першого числа список зарахованих на бюджет не збільшиться, тому абітурієнти, які не пройшли, можуть не чекаючи вибирати університет для навчання на контракті.

Освіта.ua
28.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів