У МОН задоволені темпом реєстрації заяв до ВНЗ

У відомстві впевненні, що усі абітурієнти встигнуть подати документи у обрані навчальні заклади

У МОН задоволені темпом реєстрації заяв до ВНЗ

В цьому році станом на кінець дня 17.07.2016 р. 312 тисяч абітурієнтів подали 956 тисяч заяв на вступ до вищих навчальних закладів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

У відомстві наголошують, що, кількість абітурієнтів, які подали свої документи протягом семи днів вступної кампанії, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшилась на 55 тисяч а кількість заяв на 97 тисяч.

“Ми спостерігаємо позитивну динаміку подачі заяв на вступ порівняно з минулим роком. Як свідчить статистика, кількість поданих заяв, а також кількість абітурієнтів, що успішно подали документи на вступ до ВНЗ, збільшилась в цьому році, хоча кількість випускників шкіл скоротилася на 18 тис. осіб порівняно з 2015 роком”, - зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

За його словами, враховуючи особливості перших днів роботи системи електронного вступу, було введено обмеження на розмір скан-копій атестатів, а також був доданий ще один потужний сервер.

"Сьогодні динаміка реєстрації заяв свідчить, що до завершення вступної кампанії усі абітурієнти встигнуть подати документи у обрані виші", - пояснив Шаров.

Після семи днів вступної кампанії до п’ятірки найпопулярніших серед абітурієнтів університетів увійшли: КНУ ім. Шевченка, ЛНУ ім. Франка, НУ "Львівська політехніка", НТУУ «Київський політехнічний інститут» та Київський національний торговельно-економічний університет.

Прийом документів на вступ до вищих навчальних закладів триватиме до 18 години 27 липня.

У Міносвіти зазначають, що якщо абітурієнт зіткнувся з труднощами при поданні електронних заяв на вступ, він може звернутися на консультативну телефонну лінію МОН за тел.: (044)-481-32-15 та 068-951-25-13.

Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11, 0 800 504 425.

Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Освіта.ua
18.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів