День відкритих дверей в університеті "КРОК"
PR

21 липня в Університеті «КРОК» відбудеться День відкритих дверей для абітурієнтів навчального закладу

День відкритих дверей в університеті "КРОК"

21 липня в Університеті «КРОК» відбудеться День відкритих дверей. Він розрахований на тих вступників, які вже подали документи на вступ до навчального закладу, і на тих, що лише планують знайомство з вишем.

Потенційні студенти, які до дня проведення заходу заявлять про своє бажання стати частиною «КРОКівської» сім’ї, зможуть отримати відповіді на запитання, що їх хвилюють, від представників приймальної комісії і навчальних підрозділів університету, дізнатися про особливості спеціальностей та спеціалізацій, про власні перспективи щодо вступу, а також про додаткові можливості для здобуття освіти і всебічного розвитку у виші, умови отримання знижок в оплаті навчання та ін.

Вступникам, які вперше переступлять поріг «КРОКу» з метою знайомства з ним, розкажуть про переваги навчання в Університеті, організують екскурсію навчальним закладом, а за потреби проведуть профорієнтаційні консультації.

У разі прийняття рішення про вступ до навчального закладу вступники зможуть скористатися послугами персональних менеджерів зі вступу та отримати допомогу для подання документів в електронному вигляді.

Початок заходу об 11:00. Реєстрація — з 10:30.
Детальна інформація – за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
14.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів