Кращі виші зможуть прийняти більше студентів

Перехід на електронну систему вступу до ВНЗ дозволив забезпечити ідею «місце йде за студентом»

Кращі виші зможуть прийняти більше студентів

Повний перехід на електронну систему вступу до вищих навчальних закладів дозволив технічно забезпечити ідею «місце йде за студентом». Про це під час проведення прес-конференції, присвяченій особливостям вступної кампанії, розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, такий розподіл допоможе не лише забезпечити місця державного замовлення для абітурієнтів з кращими балами ЗНО, а й підтримати кращі університети, навчання в яких вибиратимуть самі випускники.

“Вищі навчальні заклади, в які вступатимуть абітурієнти з кращими балами ЗНО, матимуть можливість прийняти на 25% більше студентів, ніж встановлений початковий поріг”, - зазначила Лілія Гриневич.

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 11 липня. Системою електронного вступу зможуть скористатись абітурієнти, які мають атестат про середню освіту, сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступенями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Освіта.ua
08.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів