Ближче до світу з Університетом Грінченка
PR

Розвиток мобільності є одним з пріоритетних напрямів міжнародної діяльності Університету Грінченка

Ближче до світу з Університетом Грінченка

Міжнародна діяльність Київського університету імені Бориса Грінченка спрямована на пошук та створення нових академічних можливостей для наукового та професійного зростання студентів і працівників. Розвиток мобільності є одним з пріоритетних напрямів міжнародної діяльності університету, що надає змогу студентам покращувати рівень знань, підвищувати рівень володіння іноземною мовою, знайомитись з культурою та історією інших країн, розширювати свій кругозір.

Університет співпрацює з навчальними закладами Білорусі, Болгарії, Китаю, Франції, Ізраїлю, Німеччини, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Словаччини, Іспанії, Швейцарії, Туреччини, Кіпру, Греції, США та інших країн, а також є учасником освітньої програми ЄС, спрямованої на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та ВНЗ асоційованих країн на всіх континентах – Еразмус+. Завдяки такій співпраці студенти-грінченківці мають змогу навчатися в університетах-партнерах.

«Ми не могли уявити, що коли-небудь поїдемо навчатися за кордоном. А тепер, обертаючись назад, бачимо купу прекрасних вражень та емоцій, пережитих за ті чотири з половиною місяці навчання в Польщі!», – діляться студенти-учасники однієї з програм мобільності. Студентка китайської філології, Яна Виповська, розповідає про свої враження від навчання у Китаї: «Окрім величезного багажу знань, я познайомилась зі звичаями, традиціями Китаю, з мовними особливостями, переконаннями та поглядами народу».

Університет Грінченка продовжує активно провадити студентську мобільність. Чимало грінченківців у весняному семестрі 2016 року здобувають знання в Італії, Литві, Польщі, Китаї та інших країнах світу. Вже цього літа наші студенти, майбутні юристи, навчатимуться у Літній школі, яка діє при Кіпрському університеті Центрального Ланкаширу. З початку нового навчального року грінченківці поїдуть вивчати турецьку філологію в Університет імені Сулеймана Шаха (Туреччина), міжнародні комунікації та математику до Вільнюського університету (Литва), китайську філологію до КНР.

Міжнародний досвід, отриманий студентами Київського університету імені Бориса Грінченка, безумовно, стане їм у нагоді у професійному житті!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Освіта.ua
20.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів