Персональна підтримка на шляху до студентства
PR

Уже кілька років кожного вступника до «КРОКу» гостинно зустрічає персональний менеджер зі вступу

Персональна підтримка на шляху до студентства

Щороку по всій Україні випускники шкіл та їхні батьки стикаються з однаковими проблемами: яку спеціальність обрати, до яких вузів подати документи, як розібратися з умовами вступу. Звичайно, перші два питання майбутнім студентам та їхнім рідним доводиться вирішувати самостійно, а от з третім все набагато простіше. Особливо якщо ви вступаєте в Університет економіки та права «КРОК».

Уже кілька років кожного вступника до «КРОКу» гостинно зустрічає персональний менеджер зі вступу. Завдання цього фахівця – допомогти розібратися з усіма нюансами вступної кампанії, вести майбутнього студента від його першого візиту в Університет до вступу і навіть далі. Адже першокурсники не забувають своїх особистих помічників і досить часто звертаються до них за порадою. Підтримують зв’язок з персональними менеджерами і батьки студентів, для яких дуже важливі успішність дітей і комфортні умови для їхнього навчання.

Персональний менеджер – це знавець законодавства про освіту, останніх змін до нього, зокрема щодо нових спеціальностей, ступенів вищої освіти тощо, консультант з питань вступу і подальшого навчання у вузі, гід навчальним закладом, спеціаліст з профорієнтації, а за потреби й психолог, що підтримає і підбадьорить.

Саме він розповість про спеціальні освітні пропозиції, корисні проекти для студентів, нагадає про знижки в оплаті навчання та терміни поселення в гуртожиток, повідомлятиме про ваше місце в рейтингу вступників і завжди залишатиметься на зв’язку.

Ця унікальна послуга, розроблена і впроваджена фахівцями «КРОКу», поширюється і на вступників до Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, що є складовою Університету. Вони також можуть скористатися послугами персональних менеджерів і отримати відповіді на будь-які питання щодо вступу та здобуття освіти, можливості продовження навчання в Університеті, умов для розвитку та реалізації майбутніх фахівців у стінах навчального закладу.

Підтримка вступників, які роблять перший крок до здобуття професії, – це соціальний проект, втілення якого відповідає основним завданням Університету «КРОК» – створення умов для усвідомленого вибору вступниками спеціальності, надання студентам можливостей для всебічного розвитку, допомога в розкритті найсильніших якостей, формування лідерів, розумних, активних і творчих особистостей.

Індивідуальний підхід до вступника дозволяє йому почувати себе впевненішим, не робити прикрих помилок під час подання документів, економити власний час, дізнаватися про спеціальні пропозиції та не втрачати цікаві освітні можливості вже під час вступної кампанії.

Переконані, що така персональна підтримка, особливо на етапі вступу, зробить Ваше перебування в Університеті ще більш корисним і комфортним. Запрошуємо Вас обрати свого персонального менеджера та почати захоплюючу подорож до майбутнього студентства.

Ми будемо з Вами на кожному кроці до Вашої мети! Чекаємо на знайомство! Телефонуйте нам: (044) 455-57-57, 455-57-07

Шукайте інформацію про нас на сайті Університету «КРОК»

Освіта.ua
16.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів