Вступ абітурієнтів на контракт завершується 15 серпня

Зараз триває процес верифікації наданих вишами рекомендацій до зарахування

Вступ абітурієнтів на контракт завершується 15 серпня

У приймальних комісіях вищих навчальних закладів триває процес верифікації наданих рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Як зазначається у повідомленні, до 18.00 12 серпня 2015 року абітурієнти мали змогу виконати вимоги до зарахування на бюджет, тобто подати оригінали документів до приймальних комісій. Приймальним комісіям було надано право анулювати рекомендації тим вступникам, які до зазначеного строку не виконали умов для зарахування, та надати рекомендації на вакантні місця державного замовлення абітурієнтам із числа рекомендованих на контракт за рейтингом.

Наразі у Єдиній державній базі з питань освіти триває перевірка даних щодо зарахування абітурієнтів на бюджетні місця.

Також у Міносвіти повідомляють, що не пізніше 15 серпня абітурієнти, які рекомендовані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (на контракт), мають виконати вимоги для зарахування, тобто подати оригінали необхідних документів до вищого навчального закладу. Списки зарахованих абітурієнтів за кошти фізичних і юридичних осіб мають бути оприлюднені вишами України не пізніше 17 серпня 2015 року.

Нагадаємо, під час вступної кампанії 2015 року у Єдиній державній базі з питань освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра було подано 1 820 868 заяв від 519 485 абітурієнтів.

Освіта.ua
14.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів