МОН збільшило держзамовлення на 3000 місць

Відбулося засідання Конкурсної комісії МОН щодо затвердження змін до обсягів держзамовлення

МОН збільшило держзамовлення на 3000 місць

21 липня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Конкурсної комісії МОН щодо затвердження змін до розподілу обсягів державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у вищих навчальних закладах, підпорядкованих Міністерству освіти. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Під час засідання розглядалося питання розширення державного замовлення для вищих навчальних закладів на 3 000 місць для освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Голова комісії, міністр освіти і науки України Сергій Квіт, повідомив, що нещодавно відбулося засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, на якому були присутні представники Міністерства фінансів України і Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

За словами міністра, Комітет офіційно звернувся до МОН з пропозицією не зменшувати державне замовлення та звернути увагу на університети, що переїхали з неконтрольованих українською владою територій, а також на найкращі університети в регіонах.

Як повідомив Сергій Квіт, фахівцями департаменту вищої освіти міністерства, спільно з представниками профільного Комітету ВР України, були проведені розрахунки, що визначили можливу кількість збільшення місць державного замовлення.

Під час засідання Конкурсною комісією ухвалено рішення щодо збільшення обсягів державного замовлення, відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки України.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів