Участь у вступній кампанії взяли 317 тисяч абітурієнтів

Прийом заяв на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти завершиться 31 липня

Участь у вступній кампанії взяли 317 тисяч абітурієнтів

Станом на ранок 20 липня 2015 року в Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано 1 074 954 заяви від 317 809 вступників на освітні програми молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра.

За допомогою системи електронної реєстрації до вищих навчальних закладів подано понад 450 тисяч заяв.

Майже 143 тисячі вступників подали заяви про вступ на програми бакалавра, 102 тисячі беруть участь у конкурсі на вступ на програми молодшого спеціаліста.

На програми підготовки спеціалістів вступають майже 67 тисяч осіб, магістратури – 48 тисяч.

Найбільшою популярністю серед абітурієнтів користуються Львівський національний університет ім. Франка, Київський національний університет ім. Шевченка та Національний університет "Львівська політехніка".

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочалась 10 липня. Цього року прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти завершиться о 18.00 годині 31 липня.

Прийом заяв та документів від осіб, які мають складати вступні екзамени або проходити творчі конкурси буде завершено на тиждень раніше – 24 липня.

Рейтингові списки вступників, які вступають до ВНЗ для здобуття рівня молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра, а також магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення будуть оприлюднені навчальними закладами 4 серпня.

Після чого, вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати необхідні вимоги до зарахування: для зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 08 серпня; на місця за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 15 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться 10 серпня. Зарахування вступників, які навчатимуться за кошти фізичних та юридичних осіб відбудеться не пізніше 17 серпня.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
20.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів