Виші мають оприлюднити обсяг держзамовлення

Обсяг державного замовлення у розрізі освітньо-кваліфікаційних рівнів розміщено на сайті МОН

Виші мають оприлюднити обсяг держзамовлення

Міністерство освіти і науки звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням розмістити на офіційних сайтах навчальних закладів інформацію щодо доведеного обсягу державного замовлення на прийом і випуск фахівців. Відповідний лист підписано першим заступником міністра Інною Совсун.

У Міносвіти повідомляють, що обсяг державного замовлення у розрізі освітньо-кваліфікаційних рівнів розміщено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України у рубриці "Вступна кампанія 2015".

Також керівники ВНЗ мають забезпечити роздрукування доведеного обсягу на прийом і випуск фахівців для використання його приймальними комісіями під час проведення вступної кампанії.

Як відомо, напередодні початку вступної кампанії Міністерством освіти і науки було затверджено обсяг державного замовлення на підготовку та випуск фахівців з вищою освітою у 2015 році для підпорядкованих відомству вищих навчальних закладів.

Обсяг державного замовлення затверджено на підставі рішення Конкурсної комісії МОН.

Ознайомитися з обсягами державного замовлення на підготовку та випуск фахівців з вищою освітою у 2015 році для вищих навчальних закладів можна у наказі МОН № 728 від 09 липня 2015 року.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
13.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів