Ректор КІБС: ми дбаємо про працевлаштування
PR

Київський інститут банківської справи підтримує високий рівень працевлаштування студентів

Ректор КІБС: ми дбаємо про працевлаштування

Київський інститут банківської справи (КІБС) готує спеціалістів не лише для банківської сфери. Більша частина випускників працюють також у фінансових і страхових компаніях, аудиторських фірмах, на державних і комерційних підприємствах.

Київський інститут банківської справи уклав низку договорів щодо працевлаштування студентів, зокрема з Промінвест банком, Альфа-банком, ОТП банком, Акорд банком, ПриватБанком, Ощадбанком. Оскільки тут  навчаються студенти із різних куточків України, і чимало з них виявляє бажання повернутися додому після навчання, то КІБС укладає договори з працевлаштування та проходження практики в інституті, у тому місті, звідки приїхали студенти.

Зокрема, є договори із приватними товариствами Черкащини, а саме такими: Тальнівський комбінат хлібопродуктів, Ватутінський комбінат вогнетривів, "Альфа Одеса-кіно" (м. Київ), ТОВ "Інфінанс" тощо. Окрім приватних структур, є і державні. Це Академія фінансового управління Міністерства фінансів України, Київська міська адміністрація, департамент соціальної політики тощо.

"Інституту в цьому році виповниться 18 років. Протягом цих років навчальний заклад ми дбає не лише про освітній рівень студента, а й допомагаємо йому із роботою. Я дуже задоволений тим, що дипломи наших студентів не припадають пилом у шухлядці, а на момент отримання диплому державного зразка студент уже має роботу. Адже підготувати фахівця – означає не лише забезпечити його масивом інформації, а й надати йому професійні інструменти для розв’язання конкретних завдань. Ми чітко розуміємо, чого очікує роботодавець від молодого спеціаліста, тому підготовка студентів КІБС відповідає усім вимогам ринку праці", - каже ректор інституту банківської справи Василь Фурман.

Ірина Вусік із м. Буча розповідає, що вступила на третій курс Київського інституту банківської справи, бо її зацікавила перспектива працевлаштування.

"Я прийшла на навчання 1 вересня 2013 року, а уже 2 вересня мені запропонували роботу в деканаті. Це був мій перший серйозний досвід роботи в команді. За час цей я не лише поліпшила навички комунікації, а й змінила власні пріоритети, зокрема щодо зміни розпорядку дня. Навесні, будучи студенткою четвертого курсу, я разом з іншими студентами проходила практику. Після розподілу потрапила в Альфа-банк у департамент управління інвестиційними проектами для роботи з проблемними активами. Після закінчення переддипломної практики мені у цьому ж відділі запропонували роботу. Нещадно я отримала диплом бакалавра і уже маю роботу! Я дуже щаслива, що обрала для навчання саме цей інститут, адже завдяки йому я тепер маю роботу!", - розповідає випускниця.

Четвертокурсниця Дарія Шатайло приїхала навчатися у КІБС із Житомирської області. Дівчину зацікавила не лише перспектива роботи, а й неймовірно чудовий гуртожиток за найнижчу ціну в Києві – всього 50 гривень на місяць!

"Я взагалі не могла повірити, що це все правда. Але коли побачила на власні очі гуртожиток, почувши відгуки від студентів, що вони справді працюють, до того ж на хороших посадах, вирішила, що вступатиму саме сюди. Окрім того, я була відмінницею, тому інститут мені надав ще й 50% знижки на навчання! Свій перший досвід роботи я отримала в Промінвестбанку. Після вступу інститут мене одразу рекомендував працювати в банк. Потрапила я в департамент активно-пасивних операцій, отримувала заробітну плату в сумі 3 тис. грн. Скажу, що для студента це не лише досвід роботи, а й чудова можливість заробити. Мої друзі-студенти інших вузів не працюють, а підзаробляють: хтось клеїть оголошення, хтось роздає листівки. А я уже на третьому курсі працювала у банку і маю безцінне – стаж! Цього року я отримую диплом бакалавра й вступатиму до магістратури. Із роботою мені знову пощастило. Влітку я не байдикуватиму, як багато студентів, а працюватиму. За рекомендацією інституту я працюватиму в Приватбанку на посаді спеціаліста з обслуговування клієнтів. Абітурієнтам раджу вступати лише до Київського інституту банківської справи, адже тут вони отримають не лише якісні знання, а й перспективу працевлаштуватися", - наголошує студентка.

Оксана Сергійчук навчається на безоплатній основі. Дівчина теж навчається та працює.

"Я, як відмінниця після закінчення коледжу отримала право безкоштовно навчатися. Економічний факультет, на якому я навчаюся, має гарне матеріально-технічне оснащення, що дає змогу вивчати предмети із неймовірно цікавістю. Окрім того, у нас прекрасні викладачі, які мають досвід роботи у фінансових установах. Цього року я разом зі своїми одногрупниками отримала можливість працювати. Працюю у бухгалтерії інституту. Моя професія дає змогу щодня знаходити нестандартні шляхи розв’язання завдань, неординарно мислити, виявляти ініціативу, знати про новітні технології і застосовувати свої знання на практиці. Раджу майбутнім студентам не втрачати можливості, а вступати навчатися до Київського інституту банківської справи, адже це єдиний навчальний заклад, який допомагає студентам працевлаштовуватися у такий складний час", - зазначає Оксана.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2015 року для студентів Київського інституту банківської справи відбудеться безкоштовний тренінг «Mini бізнес-адміністрування МВА».

Київський інститут банківської справи надає своїм абітурієнтам такі можливості:

  • Навчання бакалаврів і магістрів за напрямами "Облік та аудит", "Фінанси та кредит";
  • Можливість безкоштовного навчання для абітурієнтів 2015 року;
  • Знижки на навчання від 50 % для відмінників шкіл і коледжів;
  • 20 % знижки на навчання для тих абітурієнтів, які встигнуть подати документи до 20 липня 2015 року;
  • Гуртожиток у місті Києві з кімнатами на 3–4 студенти, своєю кухнею та санвузлом. Вартість для студентів 2015 року становитиме 100 гривень.

Запрошуємо абітурієнтів приєднатися до Київського інституту банківської справи! Прийом заяв і документів з 10 липня!

Контакти:

м. Київ, вул. Ризька, 12.
Тел.: (044) 453-86-20, +38 (067) 506-94-22;
Сайт: http://www.kibs.kiev.ua/

Завжди актуальна інформація та новини інституту в групі соціальної мережі "ВКонтакте".

Ліцензія: серія ЄС № 458449 від 26.06.2014 року, видана Міністерством освіти і науки України.

Освіта.ua
08.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів