Osvita.ua Бакалавр Отримуючи диплом, студент повинен мати роботу
Отримуючи диплом, студент повинен мати роботу
PR

Ректор Київського інституту банківської справи про головні цілі навчального закладу

Отримуючи диплом, студент повинен мати роботу

Київський інститут банківської справи готує бакалаврів і магістрів за напрямами "Облік і аудит", "Фінанси і кредит". І, незважаючи на кризу в країні, сприяє у працевлаштуванні студентам.

Головна особливість Київського інституту банківської справи - можливість працевлаштуватися не тільки відразу після закінчення вишу, а й під час навчання. «Навчання в нашому інституті - перший крок до працевлаштування у банках та інших фінансових установах. Ми постійно контактуємо з роботодавцями, які приймають наших студентів. У КІБС тісний взаємозв'язок навчання і роботи, як запорука успіху студента в перспективі», - розповідає ректор доктор економічних наук Василь Фурман.

Василю Миколайовичу, розкажіть про пільги, які надає виш?

Наш виш завжди гнучко підходив до заохочення своїх студентів. Абітурієнтам - володарям золотих медалей і червоних дипломів надається 50% знижка на навчання. Іншим абітурієнтам надаємо 20% знижку на навчання, за умови, що вони подадуть до приймальної комісії оригінали документів до 20 липня.

Чи наявні безкоштовні місця для навчання студентів?

Так, у цьому році, як і в минулому, у нас є безкоштовні місця. Студенти навчаються за рахунок бюджету інституту. Хочу акцентувати увагу на тому, що рівень підготовки наших фахівців сьогодні особливо високий, завдяки відмінному професорсько-викладацькому складу, а також викладачам-управлінцям з досвідом роботи на керівних посадах у фінансових установах.

Ваші студенти кажуть, що інститут допомагає з роботою. Чи багатьом випускникам ВНЗ посприяв у працевлаштуванні?

Скажу більше, КІБС не просто сприяє у працевлаштуванні після випуску, ми працевлаштовуємо і під час навчання. Наприклад, багато студентів починають заробляти свої перші гроші з другого курсу. Підкреслю, в Київському інституті банківської справи готують фахівців не тільки для банківської сфери, багато випускників та студентів працюють у фінансових і страхових компаніях, аудиторських фірмах, державних і комерційних підприємствах. Ми тісно контактуємо з багатьма фінансовими установами, до яких направляємо студентів на роботу. Таким чином, студенти на момент видачі диплома державного зразка вже мають певний досвід роботи. Для студента він безцінний і відкриває перед ним величезні кар'єрні можливості.

У багатьох вишах виникають проблеми з поселенням. Як у вас справи з гуртожитком?

Проблем з гуртожитком ніколи не було. Абсолютно всі студенти живуть в прекрасному гуртожитку престижного району Києва (Оболоні) в трьох або чотиримісних кімнатах з усіма зручностями - власна кухня, ванна кімната. Ціна проживання сьогодні складає всього 50 грн на місяць.

Крім знижок на навчання і безкоштовного навчання в інституті проводяться тренінги, наприклад, Ви ініціювали проект «Шлях до вершини». Розкажіть трохи про нього.

Це освітній проект, який допомагає студентам розкрити лідерські якості. Щотижня до студентів приходять відомі українці: політики, економісти, керівники банків, народні депутати, міністри, і на власному прикладі вчать будувати успішну кар'єру.

Крім того, з 1 вересня цього року для студентів Київського інституту банківської справи буде проводиться безкоштовний тренінг «Mini бізнес-адміністрування МВА». Мета проекту навчити будувати успішну кар'єру, виживати в кризу, приймати рішення у сфері стратегічного та операційного менеджменту, а також керувати бізнесом. Курс буде читати викладач, який отримав ступінь МВА в США, пройшов викладацьке стажування в Гонконзі і сьогодні є одним з керівників промислового підприємства в Україні.

Контакти Київського інституту банківської справи:
м. Київ, вул. Ризька, 12.
Приймальна комісія: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22.
Сайт: www.kibs.kiev.ua
Офіційна сторінка «ВКонтакте»: http://vk.com/club66011986

Освіта.ua
25.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!