Отримуючи диплом, студент повинен мати роботу
PR

Ректор Київського інституту банківської справи про головні цілі навчального закладу

Отримуючи диплом, студент повинен мати роботу

Київський інститут банківської справи готує бакалаврів і магістрів за напрямами "Облік і аудит", "Фінанси і кредит". І, незважаючи на кризу в країні, сприяє у працевлаштуванні студентам.

Головна особливість Київського інституту банківської справи - можливість працевлаштуватися не тільки відразу після закінчення вишу, а й під час навчання. «Навчання в нашому інституті - перший крок до працевлаштування у банках та інших фінансових установах. Ми постійно контактуємо з роботодавцями, які приймають наших студентів. У КІБС тісний взаємозв'язок навчання і роботи, як запорука успіху студента в перспективі», - розповідає ректор доктор економічних наук Василь Фурман.

Василю Миколайовичу, розкажіть про пільги, які надає виш?

Наш виш завжди гнучко підходив до заохочення своїх студентів. Абітурієнтам - володарям золотих медалей і червоних дипломів надається 50% знижка на навчання. Іншим абітурієнтам надаємо 20% знижку на навчання, за умови, що вони подадуть до приймальної комісії оригінали документів до 20 липня.

Чи наявні безкоштовні місця для навчання студентів?

Так, у цьому році, як і в минулому, у нас є безкоштовні місця. Студенти навчаються за рахунок бюджету інституту. Хочу акцентувати увагу на тому, що рівень підготовки наших фахівців сьогодні особливо високий, завдяки відмінному професорсько-викладацькому складу, а також викладачам-управлінцям з досвідом роботи на керівних посадах у фінансових установах.

Ваші студенти кажуть, що інститут допомагає з роботою. Чи багатьом випускникам ВНЗ посприяв у працевлаштуванні?

Скажу більше, КІБС не просто сприяє у працевлаштуванні після випуску, ми працевлаштовуємо і під час навчання. Наприклад, багато студентів починають заробляти свої перші гроші з другого курсу. Підкреслю, в Київському інституті банківської справи готують фахівців не тільки для банківської сфери, багато випускників та студентів працюють у фінансових і страхових компаніях, аудиторських фірмах, державних і комерційних підприємствах. Ми тісно контактуємо з багатьма фінансовими установами, до яких направляємо студентів на роботу. Таким чином, студенти на момент видачі диплома державного зразка вже мають певний досвід роботи. Для студента він безцінний і відкриває перед ним величезні кар'єрні можливості.

У багатьох вишах виникають проблеми з поселенням. Як у вас справи з гуртожитком?

Проблем з гуртожитком ніколи не було. Абсолютно всі студенти живуть в прекрасному гуртожитку престижного району Києва (Оболоні) в трьох або чотиримісних кімнатах з усіма зручностями - власна кухня, ванна кімната. Ціна проживання сьогодні складає всього 50 грн на місяць.

Крім знижок на навчання і безкоштовного навчання в інституті проводяться тренінги, наприклад, Ви ініціювали проект «Шлях до вершини». Розкажіть трохи про нього.

Це освітній проект, який допомагає студентам розкрити лідерські якості. Щотижня до студентів приходять відомі українці: політики, економісти, керівники банків, народні депутати, міністри, і на власному прикладі вчать будувати успішну кар'єру.

Крім того, з 1 вересня цього року для студентів Київського інституту банківської справи буде проводиться безкоштовний тренінг «Mini бізнес-адміністрування МВА». Мета проекту навчити будувати успішну кар'єру, виживати в кризу, приймати рішення у сфері стратегічного та операційного менеджменту, а також керувати бізнесом. Курс буде читати викладач, який отримав ступінь МВА в США, пройшов викладацьке стажування в Гонконзі і сьогодні є одним з керівників промислового підприємства в Україні.

Контакти Київського інституту банківської справи:
м. Київ, вул. Ризька, 12.
Приймальна комісія: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22.
Сайт: www.kibs.kiev.ua
Офіційна сторінка «ВКонтакте»: http://vk.com/club66011986

Освіта.ua
25.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів