День знайомства з Університетом "КРОК"
PR

Абітурієнтів та батьків запрошують Університет "КРОК" і Коледж економіки, права та інформаційних технологій

День знайомства з Університетом "КРОК"

6 червня в Університеті «КРОК» відбудеться День відкритих дверей – день, коли можна отримати максимум корисної інформації про вступ до вищих навчальних закладів у цьому році та дізнатися все стосовно особливостей нового Закону «Про вищу освіту».

Випускники одинадцятих класів та їхні батьки зможуть побачити, в яких умовах вчаться студенти університету, дізнатися, які переваги має навчальний заклад і чому «КРОКівці» вважають себе великою дружною сім'єю.

Для гостей університету проведуть екскурсію, розкажуть про освітні програми, можливості навчатися англійською та отримати диплом іноземного університету не залишаючи Україну, про умови проживання в гуртожитку, вартість навчання, систему знижок та ін.

Захід буде цікавим також для випускників дев’ятих класів, які планують вступати до коледжів. Представники структурного підрозділу Університету «КРОК» – Коледжу економіки, права та інформаційних технологій – познайомлять їх з умовами вступу на основі базової середньої освіти і умовами отримання спеціальності на кваліфікаційному рівні молодшого спеціаліста, розкажуть про можливості продовження навчання в університеті після закінчення коледжу.

Місце проведення: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (недалеко від ст. м «Берестейська»). Початок заходу об 11.00. Реєстрація з 10.30.

Більше інформації про День відкритих дверей за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.

Освіта.ua
02.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів