16 травня – День відкритих дверей в Університеті "КРОК"
PR

Університет "КРОК" і Коледж економіки, права та інформаційних технологій проведуть День відкритих дверей

16 травня – День відкритих дверей в Університеті "КРОК"

Університет "КРОК" і Коледж економіки, права та інформаційних технологій запрошують майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків відвідати День відкритих дверей, що відбудеться 16 травня.

Учасники заходу матимуть можливість ближче познайомитися з освітньою корпорацією "КРОК" завдяки екскурсії навчальними закладами, дізнатися про умови вступу та навчання, спеціальності, напрями й унікальні освітні програми, за якими здійснюється підготовка в Університеті та Коледжі.

Представники приймальної комісії розкажуть, що чекає на абітурієнтів під час вступної кампанії 2015 року та нададуть відповіді на найбільш хвилюючі запитання щодо нового законодавства в освітній галузі.

Також майбутні вступники у рамках заходу матимуть можливість відвідання безкоштовних консультаційних курсів з підготовки до вступних випробувань.

Безкоштовні консультаційні курси для випускників 9-х і 11-х класів проводяться щосуботи впродовж травня і червня. Метою курсів є допомога майбутнім абітурієнтам у підготовці до іспитів та ЗНО з основних предметів. Перші заняття у межах такої експрес-підготовки відбудуться 16 травня, у День відкритих дверей. Тому випускники шкіл – учасники заходу за бажанням зможуть їх відвідати.

Дізнатися більш детальну інформацію про День відкритих дверей та безкоштовні консультаційні курси можна на сайті Університету або за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

Університет "КРОК" і Коледж економіки, права та інформаційних технологій запрошують абітурієнтів та їх батьків до цікавого спілкування в теплій "КРОКівській" атмосфері!

Освіта.ua
06.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів