Підготовчі курси для дев’ятикласників
PR

Майбутніх вступників запрошує Коледж економіки, права та інформаційних технологій

Підготовчі курси для дев’ятикласників

У лютому в Університеті «КРОК» у Києві стартують курси для учнів 9 класів із підготовки до державної підсумкової атестації та вступу в коледж.

Заняття проходять кілька разів на тиждень у будні з 16.00 до 18.50 або щосуботи з 9.00 до 15.00.

Готуючи себе до важливих випробувань, слухачі курсів можуть покращити та систематизувати свої знання з української мови, математики, географії та англійської мови. Крім того, залежно від спеціальності, що вступник планує опановувати в коледжі, він додатково вивчатиме на курсах основи економіки, історію України або основи інформатики.

Відвідування курсів – це також психологічна підготовка до вступу й подальшого навчання в коледжі, спілкування з викладачами та фахова профорієнтаційна підтримка. Слухачі мають можливість користуватися університетською бібліотекою, комп’ютерними класами з доступом до Інтернету, проходити профорієнтаційне тестування тощо.

«КРОК» реалізує багато цікавих проектів – освітніх, благодійних, культурних, спрямованих на особистісний розвиток і творче самовираження студентів. Слухачі курсів також можуть долучатися до активного життя університету і підрозділів, що входять до його складу.

Коледж економіки, права та інформаційних технологій є частиною «КРОКу» із 2003 року. Коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів із правознавства, розробки програмного забезпечення, обслуговування програмних систем і комплексів, готельного обслуговування, оціночної діяльності, а також за низкою спеціальностей у галузі економіки.

На основі всіх економічних спеціальностей розроблено спеціалізовані освітні програми, що відкривають більш широкі можливості для професійного розвитку студентів. Зокрема, програма «КЕПіТ-Ексклюзив» дозволяє майбутнім фінансистам поглиблено вивчати англійську і частину дисциплін цією мовою, а програма «Фінанси+» передбачає отримання додаткових знань із юриспруденції. Майбутні маркетологи в рамках програми «КЕПІТ-Промо» отримують також знання з PR. Студенти, що вивчають економіку підприємства в рамках програми «Бізнес-КЕПІТ», опановують основи організації та ведення сімейного бізнесу. Особливість навчання за спеціальністю «Комерційна діяльність» (програма «КЕПІТ-Логістик») полягає в отриманні додаткових знань із логістики.

Відповідно до чинного українського законодавства у сфері освіти випускники коледжу можуть продовжити навчання в університеті на другому чи третьому курсі за відповідним напрямом підготовки. Університет так само пропонує низку спеціалізованих освітніх програм, студентами яких можуть стати випускники Коледжу.

Варто зазначити, що сертифікат про закінчення підготовчих курсів дає право на знижку при оплаті першого навчального півріччя в коледжі.

Більше інформації про навчання на підготовчих курсах в Університеті «КРОК» і Коледжі економіки, права та інформаційних технологій можна отримати на сайті «КРОКу» або за телефонами інформаційного відділу: (044) 455-57-57, 455-57-07.

Освіта.ua
10.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів