Магістратура за економічними спеціальностями

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує майбутніх магістрів на заочне навчання

Магістратура за економічними спеціальностями

Національна академія статистики, обліку та аудиту Державної служби статистики України (державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації) запрошує на навчання для отримання освітньо-кваліфікаційних рівнів магістр та спеціаліст за економічними спеціальностями.

Майбутні магістри запрошуються на заочне навчання за спеціальностями: «Облік і аудит», «Прикладна статистика», «Фінанси і кредит», «Банківська справа», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Академія посідає провідне місце серед вищих навчальних закладів економічного профілю України та надає високий рівень освітніх послуг. Загальна чисельність студентів академії складає близько десяти тисяч осіб.

Крім високої якості навчання академія також надає можливість своїм слухачам стажуватись за кордоном у Франції, Польщі або Грузії.

Якщо ви бажаєте мати професію, потрібну у будь-який час, високооплачувану роботу, приєднуйтесь до лав студентів вищого навчального закладу. Прийом документів триває до 6 лютого 2015 року.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном приймальної комісії (044) 484-47-78, на електронну пошту pr_com@nasoa.edu.ua або відвідайте сайт академії http://nasoa.edu.ua/

Освіта.ua
30.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів