КІБС - це випробувальний термін при прийомі на роботу
PR

Київський інститут банківської справи - перший крок до роботи в банках і фінустановах

КІБС - це випробувальний термін при прийомі на роботу

Головна особливість Київського інституту банківської справи (КІБС) - це отримання студентами теоретичних знань, які відразу апробуються на практиці. Про можливості, які відкриваються перед випускниками вишу, про секрет побудови успішної кар'єри розповів ректор КІБС - Василь Миколайович Фурман.

Василь Миколайович, яка головна особливість КІБС?

Життя вимагає знань. У якому б напрямку ми не рухалися, знання - це головне в побудові успішної кар'єри. Вища освіта - складова успіху. Зараз зросли вимоги до професійної підготовки, йде тенденція до диверсифікації освіти. Людина, уже вступаючи до вишу, цікавиться, де працюватиме. Головна особливість КІБС - органічне поєднання освіти і практики.

У нас в інституті навчання - по суті, перший крок до працевлаштування в банки та інші фінансові установи. Ми постійно контактуємо з роботодавцями, які приймають наших студентів. У КІБС тісний взаємозв'язок навчання і роботи, як запорука успіху студента в перспективі.

Ваш виш - один з небагатьох, який сприяє у працевлаштуванні студентам. У країні зараз криза. Як будете далі допомагати з роботою?

Колись наші студенти придумали девіз нашому інституту: «Виш, який гарантує працевлаштування». Від цього девізу ми не відступимо. У такий непростий час ми гарантуємо своїм студентам не тільки якісну освіту, а й підтримку в працевлаштуванні.

Сьогодні ми уклали з багатьма банками і комерційними фінансовими установами договір про співпрацю та працевлаштування студентів. Навіть першокурсники мають можливість поєднувати роботу з навчанням.

До навчальної практики ми також не підходимо формально. Студенти в цей час проводять в банку повний робочий день, вивчаючи ази банківської справи і долучаючись до майбутньої професії. Керівник підрозділу має можливість розглянути в перспективному студенті кваліфікованого фахівця і запросити його на роботу. Наприклад, проходячи практику в «Промінвестбанку», тільки у відділенні валютного контролю залишилося працювати вісім наших випускників.

Економічна криза принесла й інші проблеми. Наприклад, Міністерство освіти попереджало студентів, що в гуртожитках не вистачає місць. Як у вашому вузі вирішується «житлове питання»?

Проблем з поселенням студентів у цьому році, як і в інші роки, у нас не було. Незважаючи на підвищення цін на комунальні тарифи в Києві, плата за гуртожитки не піднялася. Погодьтеся, 50 гривень на місяць для Києва - просто смішна ціна. Таку ціну платять студенти у нас за проживання. Гуртожиток знаходиться в елітному районі Києва - Оболоні.

Не дивлячись на те, що ви комерційний виш цього року відмінники мали можливість вступити на безкоштовне навчання. Чи буде така можливість у 2015 році?

Дійсно, не дивлячись на те, що ми комерційний виш, до 10% місць ми надали абітурієнтам-відмінникам з найвищим конкурсним балом безкоштовно. Але щоб і надалі вчитися за рахунок бюджету інституту, студенту потрібно підтверджувати свої знання, здавати на відмінно сесії. До речі, зараз у нас період сесії, тому скоро зможемо зробити висновок про практику безкоштовного навчання. Що стосується майбутніх абітурієнтів нашого ВНЗ, то в 2015 році абітурієнти-відмінники також матимуть можливість навчатися безкоштовно.

Контакти:
Телефон: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22.
Сайт: www.kibs.kiev.ua
Офіційна сторінка «В Контакте»: http://vk.com/club66011986

Ліцензія
: серія ЄС № 458449 від 26.06.2014 року. Видана Міністерством освіти и науки України.

Освіта.ua
12.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів