З вищого навчального закладу на роботу
PR

Київський інститут банківської справи сприяє працевлаштуванню як випускників, так і студентів

З вищого навчального закладу на роботу

Київський інститут банківської справи приємно виділяється серед інших навчальних закладів тим, що сприяє працевлаштуванню своїх студентів не тільки після отримання диплома, але й під час навчання.


50% знижки, пільги й безкоштовні місця для студентів. Як комерційний виш Київський інститут банківської справи завжди гнучко підходив до заохочення своїх студентів. Абітурієнтам навчальний заклад надає 20% знижку на навчання, за умови, що вони подадуть до приймальної комісії оригінали документів до 20 липня. Володарям золотих медалей і червоних дипломів так само пропонується 50% знижка (!), А при відмінній успішності знижка продовжується на наступний рік. Абітурієнти-відмінники з найвищим конкурсним балом отримують право навчатися безкоштовно.

Вартість навчання. Вартість навчання за рік за спеціальностями «Облік і аудит» та «Фінанси та кредит» для випускників загальноосвітніх шкіл становить 10 тисяч гривень. Для випускників коледжів з дипломом молодшого спеціаліста - 7,5 тис грн, для отримання ступеня магістра - 12 тис грн.

Працевлаштування. Київський інститут банківської справи ось уже 17 років не тільки сприяє працевлаштуванню після закінчення вишу, але і вже під час навчання. Таким чином, студенти на момент видачі диплома державного зразка вже мають серйозний досвід роботи. Багато хто працює не тільки в банках, але й у страхових, фінансових компаніях, аудиторських фірмах і на великих підприємствах. Іншими словами, сьогодні проблему з роботою інститут успішно вирішує незмінно на користь студентів.

Комфортне проживання за 50 грн на місяць. Іногородні студенти проживають в прекрасному гуртожитку престижного району Києва - Оболоні - в 3-х або 4-х місних кімнатах з усіма зручностями. Є тут і власна кухня, і ванна, і туалет. Ціна проживання символічна - 50 грн на місяць!

З перших вуст. «Рівень підготовки наших фахівців сьогодні особливо високий, завдяки відмінному професорсько-викладацькому складу з величезним досвідом роботи у вишах, а також викладачам-практикам з досвідом роботи у фінансових установах більше 25 років», - ділиться ректор КІБС, доктор економічних наук Василь Фурман.

Факт. Олена Григоренко, начальник управління валютного контролю Операційного департаменту «Промінвестбанку»: Протягом 17 років студенти КІБС не тільки проходять практику в різних департаментах «Промінвестбанку», а й отримують запрошення на роботу. Багато випускників стають керівниками різних рівнів в структурних підрозділах банку. Наприклад, проходячи практику в управлінні валютного контролю (практику проходять студенти 3-х і 4-х курсів), студенти дізнаються докладно про вимоги валютного законодавства країни, вчаться перевіряти правомірність здійснення валютних операцій, складати звіти в Національний банк України, дізнаються особливості проведення всіх форм міжнародних розрахунків і обліку операцій в іноземній валюті. Кращі студенти завжди залишаються працювати в банку. Наприклад, у тому ж управлінні валютного контролю зараз працюють вісім випускників інституту.

Телефони для додаткової інформації: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Ризька, 12.
Телефон: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22.
Сайт: www.kibs.kiev.ua  
Сторінка "ВКонтакте": http://vk.com/club66011986
Ліцензія: серія ЄС № 458449 від 26.06.2014 року. Видана Міністерством освіти і науки України.

Освіта.ua
03.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів