Проведіть канікули разом із "PROF CAMP"
PR

27 жовтня розпочинає роботу профорієнтаційний табір для учнів 9-11 класів

Проведіть канікули разом із "PROF CAMP"

Протягом шести днів в Університеті "КРОК" працюватиме незвичний табір для школярів. Головна його мета – розповісти молоді про особливості різних професій та допомогти зробити відповідальний і усвідомлений вибір майбутнього фаху.

Презентувати професії (маркетолога, менеджера з туризму, HR-фахівця та ін.) будуть спеціалісти провідних компаній. Адже лише практик може відповісти на будь-які питання, пов’язані з його спеціальністю, та дати справді корисні поради тим, хто вже незабаром залишить школу і вирушить у доросле життя.

Побачити, як працюють фахівці, і доторкнутися до світу професії старшокласники матимуть змогу під час екскурсій на підприємства. Також на «мешканців» табору чекають профорієнтаційне тестування з використанням програми "ПРОФОРІЄНТАТОР", ділові ігри і тренінги з особистісного зростання.

Подолати хвилювання перед серйозними випробуваннями допоможе психологічний тренінг із підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.

А ще школярі навчаться робити презентації, а отримані навички зможуть використати, готуючись до заключної частини проекту – "Крок до майбутньої професії", коли кожен учасник представлятиме омріяний фах почесним гостям заходу – своїм батькам.

Табір організовується вже втретє. Роботу двох попередніх таборів високо оцінили їхні учасники. За результатами анкетування 98% школярів, які проводили свої канікули разом із "PROF CAMP", табір допоміг обрати професію.

Реєстрація на "PROF CAMP" триває. Дізнатися про умови участі в проекті та заповнити анкету учасника можна на сайті Університету "КРОК".

Шановні старшокласники, долучайтеся до команди PROF CAMP, наповнюйте своє життя корисними знаннями та позитивними враженнями!

Освіта.ua
13.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів