Навчальні заклади пропонують підготовку до вступу
PR

Коледжі Університету «КРОК» запрошують дев'ятикласників на підготовчі курси

Навчальні заклади пропонують підготовку до вступу

Вступ до коледжу після закінчення 9 класів настільки ж відповідальний крок, як і вступ до університету. А вибір дев'ятикласнику зробити, можливо, навіть складніше. Адже перед тим, як обрати, де і на кого вчитися, він вирішує ще одну складну задачу – віддавати перевагу коледжу чи все-таки продовжувати навчання в школі.

Що можна віднести до переваг «раннього» студентства? По-перше, можливість, крім загальної шкільної освіти, отримувати необхідні для професійного розвитку знання та навички. Це особливо вагома перевага, якщо вибір фаху остаточний, зроблений усвідомлено і не викликає в майбутнього студента сумнівів. Адже навчання в коледжі – це вже не лише теорія, а й практична підготовка на підприємствах і в організаціях, шанс поспілкуватися з фахівцями, дізнатися багато нового про майбутню професію. Але якщо час все ж внесе зміни до професійних вподобань, навчання в коледжі допоможе заздалегідь виявити помилку та скорегувати свій вибір.

По-друге, якщо школяр активно цікавиться громадською діяльністю, бере участь у всіх шкільних справах, але його енергії вже «тісно» в стінах рідної школи, коледж з його цікавими проектами може стати новою сходинкою для особистісного розвитку, розкриття талантів і шліфування лідерських якостей.

Коледж може бути першим ступенем вищої освіти у багатьох сферах. Зокрема, коледжі, які перебувають у складі Університету «КРОК» (Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Київський коледж нерухомості), готують фахівців з економіки, права, інформаційних технологій, туризму, оцінки нерухомості.

Хочете бути причетними до студентського життя якнайшвидше? Зануритися в атмосферу студентського життя можна невідкладно. Коледжі продовжують набір слухачів до підготовчих груп. Вчитися можна в будні (два рази на тиждень у вечірній час) або по суботах (з 9.00 до 15.00). Слід зазначити, що також діють заочні підготовчі курси.

Відповідно до обраної сфери діяльності майбутні вступники можуть обрати один із запропонованих напрямів підготовки на курсах: економічний, юридичний, комп'ютерний або туристичний. У рамках кожного напряму здійснюється підготовка з п'яти предметів – українська мова, математика, географія, англійська мова та ще один предмет залежно від майбутньої спеціальності (основи економіки, основи інформатики, історія України).

Мета курсів – підготувати абітурієнта до успішного складання державної підсумкової атестації та вступних іспитів у вибраний коледж і забезпечити максимально комфортний, психологічно легкий перехід від школяра до студента. Слухачі курсів знайомляться з вузом, його атмосферою і правилами життя, залучаються до насиченого студентського життя, проходять профорієнтацію, спілкуються з фахівцями і, зрештою, приймають остаточне рішення про місце навчання та майбутню спеціальність.

Зареєструватися на курси і дізнатися детальнішу інформацію про них можна на сайті Університету «КРОК» або за телефоном (044) 455-57-11 або 455-57-12 (вн. 253).

Освіта.ua
29.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів