Вступом на Донбасі управлятимуть ректори

Вищі навчальні заклади регіону отримали широкі повноваження щодо зарахування абітурієнтів

Вступом на Донбасі управлятимуть ректори

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, якими унормовано питання прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до ВНЗ, розташованих на території Донецької та Луганської областей.

Відтепер, згідно з наказом Міносвіти, керівники вищих навчальних закладів Донбасу зможуть самостійно в межах держзамовлення визначати умови та порядок проведення конкурсного відбору абітурієнтів, які проживають у Донецькій і Луганській областях і не проходили зовнішнього незалежного оцінювання (за вступними іспитами або відповідно до середнього бала атестата). Також ректори вишів регіону самостійно визначатимуть дату закінчення вступної кампанії.

У свою чергу абітурієнти, які не проходили ЗНО отримали право надсилати заяви про вступ до навчального закладу на електронну або поштову адресу приймальних комісій вишів.

Окрім того, відповідно до змін, у разі наявності вакантних місць на навчання за держзамовленням приймальні комісії військових вишів, інших ВНЗ, які здійснюють підготовку фахівців для Збройних Сил, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, можуть проводити додатковий конкурсний відбір та зарахування в 2014 році у строки, визначені керівниками цих вищих навчальних закладів.

Як відомо, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти у Донецькій і Луганській областях мав завершитися 15 вересня 2014 року.

Статистичні дані перебігу вступної кампанії в регіоні Міністерством освіти і науки України не повідомляються.

Освіта.ua
16.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів