30% ВНЗ не оприлюднили списки зарахованих абітурієнтів

Громадянська мережа «ОПОРА» провела моніторинг веб-сайтів 185 вищих навчальних закладів

30% ВНЗ не оприлюднили списки зарахованих абітурієнтів

До 15.00 11 серпня усі вищі навчальні заклади України, окрім тих, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей, повинні були прийняти рішення про зарахування вступників за державним замовленням на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Накази про зарахування на навчання з додатками до них формуються в Єдиній базі відповідно до списків вступників, рекомендованих до зарахування, та оприлюднюються на інформаційному стенді приймальної комісії і веб-сайті вищого навчального закладу у вигляді списку зарахованих у строки, встановлені в пунктах 9 і 11 розділу V Умов прийому до ВНЗ, а отже, не пізніше 15.00 години 11 серпня.

Громадянська мережа «ОПОРА» провела моніторинг веб-сайтів 185 вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності щодо виконання ними вимог щодо оприлюднення списків вступників зарахованих за державним замовленням на денну форму навчання і з’ясувала, що до 18.00 12 серпня не оприлюднили списки на своїх інформаційних ресурсах 56 навчальних закладів.

Нагадаємо, що вступники можуть бути відраховані з вищого навчального закладу за власним бажанням. Таким особам повертаються документи, а на звільнене при цьому місце до початку навчальних занять може проводитись додатковий конкурсний відбір з числа осіб, які брали участь у конкурсі на цей напрям підготовки (спеціальність). У разі відсутності таких претендентів на звільнені місця дозволяється зараховувати осіб з інших напрямів підготовки (спеціальностей) цього вищого навчального закладу за умови збігу конкурсних предметів (2 пункт XIX розділу Умов прийому до ВНЗ).

Повний перелік навчальних закладів, що не опублікували списки зарахованих абітурієнтів на сайті Громадянської мережі «ОПОРА».

Освіта.ua
14.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів