Абітурієнтам настав час інвестувати в себе
PR

Київський інститут бізнесу й технологій створить тобі можливість зробити ці інвестиції прибутковими

Абітурієнтам настав час інвестувати в себе

По-справжньому обдарована людина завжди знайде можливість розкрити свої таланти та творчо реалізувати себе в будь-якій діяльності, чи то економіка, соціологія чи бізнес. Вік з 18 до 23-х років – період інтенсивного пізнання світу. Але в цьому віці людина частіше за все ще мало знає про саму себе.

У молодості захоплення різноманітні й багаточисленні. Постійний пошук реалізації себе в нових сферах – явище, природне для цього життєвого періоду. Але в сучасному світі темп, в якому відбуваються події, настільки високий, що витримувати його спроможні тільки ті, хто знаходиться не просто в постійному пошуку, а знає власні ресурси й цілеспрямовано працює над їх реалізацією. Секрет цього знання в тому, що воно формується в молодості.

Капіталізація закладеного в молодості називається успіхом і приходить у зрілому віці. І це приносить справжнє задоволення від життя починаючи із 25 й до 40–50-ти років. Але іноді й жаль, що щось пропустив у свої 0–25. Можливості були, але, на жаль, спливли.

Для тих, хто фундамент свого життя будує розважливо, хоча ще й не зовсім упевнений, із чим зв’яже свою подальшу діяльність – наукою чи бізнесом, Київський інститут бізнесу й технологій надає можливість вивчитись та випробувати себе, не відкладаючи питання самореалізації на 5–10 років. Для тих, сумарний бал кого складає 500 і більше, у КІБіТ створюється експериментальна група студентів. Одночасно зі стандартною навчальною програмою ліцензованого українського ВНЗ самовмотивованому студенту доступна унікальна складова освіти.

Англійською буде проходити 50% занять. Крім того, акцент робиться на викладанні бізнес-англійської. Випускник одночасно з державним дипломом про вищу освіту отримує сертифікат IELTS. Волонтерська програма для студентів цієї групи включає участь у роботі школи бізнесу КІБіТ і літніх таборах SIBTA.

Наш навчальний заклад протягом багатьох років співпрацює в навчальному й науковому напрямах із закордонними однодумцями – Лодзьською політехнікою й Таллінським технічним університетом. Для студентів групи «500+» передбачені навчальні поїздки в рамках обміну студентами і 2-тижневе літнє стажування в цих ВНЗ.

На наше глибоке переконання, знання мають справжню цінність, коли вони конвертуються у практичний результат. Багаторічний досвід співробітництва КІБіТ із провідними підприємствами України надає нашим кращим студентам можливість відвідувати ці підприємства і проходити на них практику. Серед них КвазарМікро, Карлсберг, Кока-Кола, ЮніКредитБанк, Укрпластик.

У рамках науково-практичної діяльності передбачені й гостьові лекції топ-менеджерів українських і зарубіжних підприємств, і науково-практичні конференції. Одна із практичних сторін діяльності КІБіТ як навчальної бази для бізнесу – консалтингові проекти, для розробки яких створюються дослідницькі групи з вивчення різних сфер ринку. Працюючи в цих групах, студенти групи «500+» можуть стати незамінною частиною команди. У розпорядженні тих, хто проявить прагнення до справжньої науки, наші наукові керівники та видання ВАК для публікації своїх дослідницьких результатів.

Молодість – час інвестувати в себе! КІБіТ створить тобі можливість зробити ці інвестиції прибутковими.

Освіта.ua
28.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів