Абітурієнти Донбасу можуть вступати без оригіналів документів

Оригінали документа державного зразка про здобуту освіту вступники мають подати до 1 листопада

Абітурієнти Донбасу можуть вступати без оригіналів документів

Вступники з Донецької та Луганської областей можуть подавати документи до ВНЗ без оригіналу або копії документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

В освітньому відомстві зазначають, до міністерства надходять численні звернення від випускників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Донецької та Луганської областей, які не отримали у 2014 році документи про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР), стосовно особливостей подання до приймальної комісії оригіналів документів.

"У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки не заперечує щодо прийому заяв від зазначених вступників без подання ними оригіналу або копії документа про здобутий ОКР за умови перевірки відповідальними працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів в Єдиній державній електронній базі з питань освіти факту здобуття вступниками освітньо-кваліфікаційного рівня та замовлення документа державного зразка про здобутий ОКР шляхом реєстрації замовлення на виготовлення документа державного зразка про здобутий раніше відповідний освітньо-кваліфікаційний рівень", - зазначають у Міносвіти.

Порядок проведення конкурсного відбору для таких абітурієнтів визначатиметься приймальною комісією вищого навчального закладу.

Особи, які будуть зараховані на навчання до вищих навчальних закладів, зобов’язані подати до приймальної комісії оригінали документа державного зразка і додатка до нього про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень до 1 листопада 2014 року.

Абітурієнти, які мають проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня. Інші абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до ВНЗ до 12.00 годині 1 серпня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів