Освітні програми в Університеті «КРОК»
PR

В навчальному закладі реалізується кілька спеціалізованих освітніх проектів різних напрямів

Освітні програми в Університеті «КРОК»

Знання - ключ до успіху. А освіта - не єдина, але дуже важлива умова для повноцінного професійного розвитку. Оскільки корисних знань ніколи не буває забагато, в сучасному світі цінуються освітні програми, що надають додаткові можливості. Кожна така програма «з плюсом» дозволяє випускнику стати більш конкурентоспроможним на ринку праці, більш цікавим потенційним роботодавцям.

Подобні програми користуються популярністю у вступників до Університету «КРОК». Сьогодні в навчальному закладі реалізується кілька спеціалізованих освітніх проектів на базі різних напрямів підготовки.

Так, напрям «Міжнародна економіка» став основою для створення двох програм - «КРОК-Ексклюзив» і Українсько-австрійської програми з експортноорієнтованого менеджменту.

Перша із зазначених програм передбачає вивчення більшості дисциплін професійної підготовки англійською мовою вже з першого курсу. Щоб мати змогу опановувати англійською основи майбутньої професії, студенти «КРОК-Ексклюзив» поглиблено її вивчають, а також в обов'язковому порядку вчать німецьку як другу іноземну і ще одну мову на вибір в якості факультативу.

Учасники україно-австрійської програми, що реалізується на рівнях бакалавра і магістра, також навчаються англійською. Програма впроваджується спільно з Університетом прикладних наук IMC, розташованим в австрійському місті Кремс. Її студенти завдяки поєднанню навчальних програм двох вузів отримують можливість вивчати австрійський досвід з експортноорієнтованого менеджменту та український досвід у сфері міжнародної економіки. Під час навчання вони можуть на семестр поїхати вчитися в Кремс, а після закінчення Університету отримують два дипломи - український державний і австрійського університету.

Слід зазначити, що це єдина спеціалізована програма в Університеті «КРОК», для вступу на яку передбачені додаткові вимоги: при поданні документів або протягом першого року навчання необхідно надати результати міжнародного тесту з англійської мови IELTS. Такі умови допуску до вивчення тієї частини програми, за яку відповідає австрійський університет.

Напрям «Облік і аудит» став основою для програми «КРОК-Експерт». Особливу увагу тут приділяють дисциплінам, в межах яких вивчається оціночна діяльність. Випускники програми можуть стати не лише бухгалтерами та аудиторами, а й фахівцями в області оцінювання, експертами з оцінювання власності, бізнесу. Бакалаври програми «КРОК-Експерт» отримують свідоцтва про базову підготовку оцінювача за однією зі спеціалізацій напряму «Оцінка об'єктів у матеріальній формі».

У цьому році «КРОК» знову відкриває набір на одну з найбільш затребуваних спеціалізованих програм «КРОК-Лідер». Бажаючі паралельно вивчати фінанси і кредит та право і, відповідно, отримувати після закінчення навчання одразу два дипломи державного зразка можуть подавати документи з 11 липня. Єдина додаткова вимога для абітурієнтів - готовність до більш напруженого графіка роботи. Але, безсумнівно, витрачені зусилля не будуть марними. Адже той, хто вкладає в себе більше, в підсумку більше й отримає. І це стосується студентів не лише програми «КРОК-Лідер», а й усіх спеціалізованих програм Університету.

Запрошуємо випускників шкіл дізнатися більше про програми з додатковими можливостями, відвідавши сайт Університету «КРОК» (www.krok.edu.ua) або поспілкувавшись із працівниками приймальної комісії за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07. Крім того, будемо раді особистій зустрічі за адресою: м. Київ, Лагерна, 30-32.

Освіта.ua
22.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів