Osvita.ua Вступна кампанія Освітні програми в Університеті «КРОК»
Освітні програми в Університеті «КРОК»
На правах реклами

В навчальному закладі реалізується кілька спеціалізованих освітніх проектів різних напрямів

Освітні програми в Університеті «КРОК»

Знання - ключ до успіху. А освіта - не єдина, але дуже важлива умова для повноцінного професійного розвитку. Оскільки корисних знань ніколи не буває забагато, в сучасному світі цінуються освітні програми, що надають додаткові можливості. Кожна така програма «з плюсом» дозволяє випускнику стати більш конкурентоспроможним на ринку праці, більш цікавим потенційним роботодавцям.

Подобні програми користуються популярністю у вступників до Університету «КРОК». Сьогодні в навчальному закладі реалізується кілька спеціалізованих освітніх проектів на базі різних напрямів підготовки.

Так, напрям «Міжнародна економіка» став основою для створення двох програм - «КРОК-Ексклюзив» і Українсько-австрійської програми з експортноорієнтованого менеджменту.

Перша із зазначених програм передбачає вивчення більшості дисциплін професійної підготовки англійською мовою вже з першого курсу. Щоб мати змогу опановувати англійською основи майбутньої професії, студенти «КРОК-Ексклюзив» поглиблено її вивчають, а також в обов'язковому порядку вчать німецьку як другу іноземну і ще одну мову на вибір в якості факультативу.

Учасники україно-австрійської програми, що реалізується на рівнях бакалавра і магістра, також навчаються англійською. Програма впроваджується спільно з Університетом прикладних наук IMC, розташованим в австрійському місті Кремс. Її студенти завдяки поєднанню навчальних програм двох вузів отримують можливість вивчати австрійський досвід з експортноорієнтованого менеджменту та український досвід у сфері міжнародної економіки. Під час навчання вони можуть на семестр поїхати вчитися в Кремс, а після закінчення Університету отримують два дипломи - український державний і австрійського університету.

Слід зазначити, що це єдина спеціалізована програма в Університеті «КРОК», для вступу на яку передбачені додаткові вимоги: при поданні документів або протягом першого року навчання необхідно надати результати міжнародного тесту з англійської мови IELTS. Такі умови допуску до вивчення тієї частини програми, за яку відповідає австрійський університет.

Напрям «Облік і аудит» став основою для програми «КРОК-Експерт». Особливу увагу тут приділяють дисциплінам, в межах яких вивчається оціночна діяльність. Випускники програми можуть стати не лише бухгалтерами та аудиторами, а й фахівцями в області оцінювання, експертами з оцінювання власності, бізнесу. Бакалаври програми «КРОК-Експерт» отримують свідоцтва про базову підготовку оцінювача за однією зі спеціалізацій напряму «Оцінка об'єктів у матеріальній формі».

У цьому році «КРОК» знову відкриває набір на одну з найбільш затребуваних спеціалізованих програм «КРОК-Лідер». Бажаючі паралельно вивчати фінанси і кредит та право і, відповідно, отримувати після закінчення навчання одразу два дипломи державного зразка можуть подавати документи з 11 липня. Єдина додаткова вимога для абітурієнтів - готовність до більш напруженого графіка роботи. Але, безсумнівно, витрачені зусилля не будуть марними. Адже той, хто вкладає в себе більше, в підсумку більше й отримає. І це стосується студентів не лише програми «КРОК-Лідер», а й усіх спеціалізованих програм Університету.

Запрошуємо випускників шкіл дізнатися більше про програми з додатковими можливостями, відвідавши сайт Університету «КРОК» (www.krok.edu.ua) або поспілкувавшись із працівниками приймальної комісії за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07. Крім того, будемо раді особистій зустрічі за адресою: м. Київ, Лагерна, 30-32.

Освіта.ua
22.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!