![]() |
Президент підписав зміни до закону, що дозволять учасникам бойових дій вступати поза конкурсом |
Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом
Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.
Законом визнано учасниками бойових дій військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, осіб рядового, начальницького складу Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також працівників підприємств, установ, організацій, які залучались до участі в антитерористичній операції, у порядку, встановленому законодавством.
Зазначені категорії осіб мають право відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів 2014 року (пункт 1, розділ XIII) на зарахування поза конкурсом.
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.
Посилання за темою:
Освіта.ua
18.07.2014