Освітні програми в коледжі – підготовка до перемог

В Університеті «КРОК» стартував проект із підтримки вступників до коледжів після дев'ятого класу

Освітні програми в коледжі – підготовка до перемог

У розпалі вступна кампанія. А отже, вчорашні школярі завтра ввійдуть у нове життя, стануть більш самостійними і дорослими. Але сьогодні, долаючи хвилювання перед дверима приймальних комісій, ще можна спертися на мамине плече і зробити важливий крок вперед. І не лише на мамине...

В Університеті «КРОК» із початком вступної кампанії стартував проект із підтримки абітурієнтів: кожному, хто подає документи у навчальний заклад, надають персонального менеджера зі вступу. Особливо важливий такий помічник для наймолодших абітурієнтів - випускників дев'ятих класів, які хочуть вступити до одного з коледжів при університеті.

Менеджер зі вступу підкаже, які документи потрібні, розповість про умови навчання, проведе екскурсію коледжем, не дасть забути важливі дати під час вступної кампанії, буде інформувати про місце абітурієнта в рейтингових списках. За необхідності персональний менеджер допоможе вибрати спеціальність, пояснить, що буде вивчати його підопічний у процесі навчання і ким він зможе стати після закінчення коледжу.

Що стосується вибору, то для вступників до Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» він справді багатий. Крім стандартних спеціальностей, таких як «Правознавство», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів», пропонується низка спеціалізованих програм з економіки.

Принцип їх створення – збагатити навчальні програми існуючих спеціальностей корисними додатковими складовими. Так, програма «КЕПІТ-Ексклюзив» на основі спеціальності «Фінанси і кредит» передбачає поглиблене вивчення англійської мови та опанування цією мовою дисциплін базової професійної підготовки. Програма «Фінанси+», розроблена на базі тієї ж спеціальності, дозволяє додатково вивчати певні юридичні дисципліни.

Ще одна спеціалізована програма має назву «Бізнес-КЕПІТ». Вона функціонує в межах спеціальності «Економіка підприємства». Цей освітній проект покликаний забезпечити ринок праці фахівцями, які створюватимуть та підтримуватимуть діяльність підприємств сімейного типу.

На базі спеціальності «Маркетингова діяльність» розроблена програма «КЕПІТ-Промо». Вона дозволяє вже на рівні коледжу почати готувати себе до майбутньої професії фахівця з PR. А для бажаючих пов'язати своє майбутнє з логістикою на основі спеціальності «Комерційна діяльність» діє програма «КЕПІТ-Логістик».

Для тих, хто хотів би після здобуття освіти працювати у сфері нерухомості, «КРОК» пропонує навчання на спеціальності «Оціночна діяльність». Київський коледж нерухомості - структурний підрозділ Університету - є єдиним вузом в Україні, який здійснює підготовку таких фахівців на рівні молодшого спеціаліста. Також тут готують фахівців із фінансів і кредиту та маркетингової діяльності з поглибленим вивченням дисциплін у галузі оцінювання. А цієї осені розпочнеться підготовка за спеціальністю «Готельне обслуговування», навчання за якою буде особливо цікавим для активних і творчих молодих людей, які прагнуть працювати у сфері послуг і мріють у майбутньому відкрити власну справу, започаткувати сімейний бізнес.

Детальну інформацію про кожну програму та спеціальність вступники до коледжів можуть дізнатися у своїх персональних менеджерів. Як їх знайти? Заходьте на сайт Університету «КРОК», вивчайте інформацію та обирайте собі помічника. До речі, всі менеджери - випускники «КРОКу», а отже, зможуть відповісти на будь-які ваші запитання.

Адреса коледжів:
м.Київ, вул. Лагерна, 30-32 (недалеко від ст. м. «Берестейська»)
Адреса сайту: www.krok.edu.ua
Контакти Приймальної комісії: (044) 455-57-57, 455-57-07, krok@krok.edu.ua

Освіта.ua
18.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів