Виші не відпускають випускників до інших закладів

Вищі навчальні заклади перешкоджають вступу своїх випускників до магістратури в інших закладах

Виші не відпускають випускників до інших закладів

З метою збереження контингенту студентів вищі навчальні заклади затримують видачу дипломів про вищу освіту або додатків до них. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, що направлений керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування.

Зокрема, к міністерстві повідомляють, що отримують численні звернення випускників вищих навчальних закладів щодо неотримання ними документів про освіту.

"Мають місце випадки необґрунтованої відмови у видачі документів про вищу освіту, затримка строків видачі документів з метою збереження контингенту студентів. Крім того, зросла кількість помилок у дипломах і додатках до них та відмов у їх своєчасному виготовленні", - наголошується у листі.

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки вимагає від керівників вищих навчальних закладів безумовного дотримання законодавства та конституційних прав випускників вищих навчальних закладів у частині вчасного отримання ними документів про здобуття вищої освіти наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів.

"Попереджуємо керівників вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації про персональну відповідальність за несвоєчасну видачу випускникам документів про здобуту вищу освіту та безперешкодної видачі передрукованих документів про вищу освіту протягом п’яти днів з дня подачі відповідної заяви випускником", - підкреслили у Міносвіти.

Як відомо, в Україні триває вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Станом на 15 липня абітурієнтами подано понад 75 тисяч заяв про вступ до магістратури.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів