Виші мають оприлюднити обсяги держзамовлення

На сайтах та інформаційних стендах навчальних закладів буде оприлюднено дані про державне замовлення

Виші мають оприлюднити обсяги держзамовлення

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників вищих навчальних закладів з проханням оприлюднити дані про отриманий обсяг державного замовлення на офіційних сайтах навчальних закладів та інформаційних стендах приймальних комісій. Про це йдеться у листі освітнього відомства.

У Міносвіти нагадують, що підпорядкованим навчальним закладам затверджено обсяг державного замовлення на прийом і випуск кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів, прийом і випуск фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра, підготовку науково-педагогічних кадрів, перепідготовку та підвищення кваліфікації у розрізі формам навчання.

Доведений навчальним закладам обсяг у сканованому варіанті розміщено на веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

"Просимо керівників навчальних закладів забезпечити роздрукування доведеного обсягу на прийом і випуск фахівців з офіційного веб-сайту МОН для використання його приймальними комісіями під час проведення вступної кампанії 2014 року, а також розмістити його на офіційних сайтах навчальних закладів, інформаційних стендах приймальних комісій та у дводенний строк внести планові показники до Єдиної державної електронної бази з питань освіти", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Приймальні комісій вищих навчальних закладів прийматимуть заяви та вступні документи от абітурієнтів до 1 серпня.

Освіта.ua
14.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів