Безкоштовний гуртожиток для вступників Донбасу
PR

МАУП безкоштовно надає гуртожиток студентам стаціонару з Донецької та Луганської областей

Безкоштовний гуртожиток для вступників Донбасу

В рамках власної соціальної ініціативи допомоги абітурієнтам з Донецької та Луганської областей Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує безкоштовне проживання у гуртожитку впродовж 2014/15 навчального року студентам, які вступили до МАУП на денну форму навчання.

Міжрегіональна Академія управління персоналом знаходиться в Києві – столиці України, одному з наймальовничіших і найбільш зручних для життя міст Європи з майже тримільйонним населенням.

Міжрегіональна Академія управління персоналом (МАУП) була заснована в 1989 році як недержавний вищий навчальний і науковий заклад. МАУП є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом, в якому навчаються студенти з 39 країн світу за 20 спеціальностями, 101 спеціалізацією з 10 галузей знань.

Навчальний процес в Академії забезпечують понад дві тисячі, 70% з яких – доктори і кандидати наук.

Сьогодні МАУП є лідером у сфері недержавної освіти в Україні. Академія має ліцензію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в тому числі на надання освітніх послуг іноземним громадянам, та акредитована за IV рівнем і видає дипломи державного зразка.

МАУП включена до Світової бази даних про вищу освіту, що регулярно видається Міжнародною асоціацією університетів під егідою ЮНЕСКО.

Академія має інфраструктуру, що повністю відповідає європейським стандартам: навчальні корпуси, конференц-зал, гуртожитки, медичний центр, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал, парки з унікальними культурно-мистецькими об'єктами, студентські ресторани, кафе та їдальні, продовольчі магазини, перукарня, сауна тощо. Охорона кампусу Академії забезпечується цілодобово.

Освіта.ua
14.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів