Найкращим вишам збільшено держзамовлення

На сайті МОН вперше оприлюднено показники держзамовлення в розрізі між вишами

Найкращим вишам збільшено держзамовлення

Конкурсна комісія з відбору виконавців державного замовлення доклала зусиль для того, щоб гарантувати надання місць державного замовлення найкращим університетам. Про це під час прес-конференції повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"Сьогодні розпочалася вступна кампанія. Учора на сайті Міністерства освіти і науки, вперше за всю історію України, було оприлюднено показники державного замовлення в розрізі між університетами. Давно вже був запит громадськості, щоб це відбувалося публічно", - повідомила перший заступник міністра.

"Вищі навчальні заклади, які мають потужний викладацький склад, гарну репутацію отримали збільшення обсягів держзамовлення", - зазначила вона.

Інна Совсун також повідомила, що університети, які з політичних міркувань страждали під час попередніх вступних кампаній при розподілі місць державного замовлення також отримали певне збільшення.

"Ми зробили все можливе, щоб абітурієнти отримали можливість вступити до найкращих університетів. Це відображено в розподілі держзамовлення", - підкреслила Совсун.

Перший заступник міністра також поінформувала, що всього на бакалаврат цього року виділено близько 99 тис. місць державного замовлення. Це трохи менше ніж минулого – близько 3% скорочення, що пов’язано з демографічними тенденціями. Близько 50 тис. місць державного замовлення виділено на навчання спеціалістів, 33 тис. – магістрів.

"Цього року на зовнішнє незалежне оцінювання було зареєстровано 290 тис. абітурієнтів. Не всі з них змогли взяти участь. Кримці не всі змогли взяти участь, більшість з них відмовилися від отримання вищої освіти в Україні", - повідомила Інна Совсун.

Як відомо, 11 липня вищі навчальні заклади розпочали прийом заяв про вступ від абітурієнтів. Прийом документів триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів