Почни кар'єру в IT з вибору правильного навчання
PR

Інноваційна інтегрована програма навчання від Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій

Почни кар'єру в IT з вибору правильного навчання

В наш час дуже складно розібратись в значній кількості вищих навчальних закладів. Який виш обрати? Де дійсно можливо отримати якісну освіту? Який інститут найкращий? І ще багато запитань, на які необхідно отримати відповіді батькам і майбутнім студентам.

Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій - достатньо молодий і перспективний вищий навчальний заклад. Хоча він започаткований цієї зими, він має постійний і активний розвиток у всіх напрямках.

Головною відмінністю було створення інноваційного навчального закладу, що відрізнявся б від інших. Для цього була розроблена нова інноваційна інтегрована програма навчання з Cisco та Microsoft.

Що означає інтегрована програма? У наш час отримання державного диплому про вищу освіту недостатньо. По закінчені навчання значна кількість студентів зіткнеться з труднощами працевлаштування. Більшість IT-компаній надають перевагу працівникам, які мають досвід роботи, володіють сертифікатами Cisco, Microsoft тощо. Тому після закінчення вишу студентам треба йти на курси, витрачаючи гроші та час на отримання необхідних сертифікатів. Батькам, звісно, не зрозуміло, чому їх дитина не отримала необхідних знань в інституті!

Саме тому, програму навчання Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій інтегровано з програмою Microsoft та Cisco. І після закінчення інституту студент окрім диплома державного зразку матиме 4 сертифікати по CISCO і 20 по MICROSOFT.

Це збереже час і гроші, які студент може використати на інші речі. І надасть велику перевагу випускнику Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій над іншими. Також інститут співпрацює з багатьма компаніями, які працюють в ІТ-сфері. Це дає можливість працевлаштовувати найкращих студентів.

В інституті проводяться конференції, семінари з актуальних тем ІТ-індустрії. Також дуже ретельно обираються інструменти праці для майбутніх програмістів чи системних адміністраторів. Тому комп’ютерні класи оснащені сучасними комп’ютерами і достатньою кількістю проекторів для роботи. На всіх комп’ютерах встановлено необхідне ліцензоване програмне забезпечення для продуктивної роботи студентів. Це робить навчання значно ґрунтовнішим.

Родзинкою вишу є CISCO-лабораторія. Таке обладнання може собі дозволити не кожен. Для майбутніх системних адміністраторів це буде унікальною можливістю працювати на ньому і випробувати його на міць. Також існує авторизований центр тестування Prometric та Certiport. У рамках центру спеціаліст, склавши тест, зможе підтвердити свою кваліфікацію на знання програмних продуктів відомих міжнародних організацій: Microsoft, Apple, Canon, Symantec, Oracle, CompTIA, Novell, Lotus, IBM, LPI, SUN, Huawei і т.д. Усе це знаходиться в одному місці в одному інституті.

Також при Інституті комп’ютерно-інформаційних технологій постійно проходять затребувані курси програмування. Наприклад, зараз проходять курси з мови програмування Java "Від початківця до професіонала". Це надає можливість змінюватись разом зі світом і тримати високу планку в напрямках програмування.

З питань вступу та інших питань звертайтеся:
м.Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус  17, кабінет 4
тел. (044) 490-95-19
e-mail: ikit.maup@gmail.com
Web: http://it.maup.com.ua/

Освіта.ua
09.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів