4 липня розпочато електронну вступну кампанію

Система електронного вступу розпочала попередній дистанційний прийом заяв про вступ до ВНЗ

4 липня розпочато електронну вступну кампанію

У п’ятницю 4 липня розпочато роботу системи Електронний вступ, яка забезпечуватиме прийом заяв про вступ до вищих навчальних закладів від абітурієнтів в електронній формі. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

4 липня стартувала попередня реєстрація вступників для подачі заяв в електронній формі, подача самих заяв в електронній формі розпочнеться 11 липня.

Інтернет-сайт дистанційної подачі заяв, де відкрито реєстрацію вступників до ВНЗ, працюватиме за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua.

Заяви, подані до вищих навчальних закладів в електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу.

Традиційний прийом документів від вступників розпочнеться на тиждень пізніше - 11 липня.

Як відомо, у 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу у паперовій або в електронній формі не більше ніж у п'ять вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями (спеціальності) у кожному з них.

Електронну заяву про вступ до вищого навчального закладу можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2014 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 роки з конкурсних предметів, визначених правилами прийому ВНЗ.

Під час реєстрації на сайті Електронного вступу абітурієнт має зазначити такі дані: адресу електронної пошти; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-коду і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

Усі подані вступником дані перевірятимуться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Як відомо, Український центр оцінювання якості освіти визначив та оголосив результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів