Утворена комісія, яка розподілятиме держзамовлення

Конкурсна комісія має відібрати вищі навчальні заклади для виконання державного замовлення

Утворена комісія, яка розподілятиме держзамовлення

У Міністерстві освіти утворено конкурсну комісію з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців у 2014 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

До складу комісії включено фахівців МОН, Мінагрополітики, Мінюсту, Міноборони, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Міненергетики, представники Національної академії наук, ЦК Профспілки працівників освіти і науки, Федерації роботодавців України, вищих і професійно-технічних навчальних закладів тощо. Головою конкурсної комісії призначено першого заступника міністра освіти і науки Інну Совсун.

Конкурсна комісія з розподілу державного замовлення складатиметься з восьми секцій: аспірантура та докторантура; професійно-технічні навчальні заклади; педагогічні та гуманітарні напрями; природничі та математичні, інженерно-технічні, транспортні, будівельні та медичні напрями; економічні напрями; харчові, переробні та сільськогосподарські напрями; юридичні, військові та охоронні напрями; інформаційно-технічні напрями.

Як відомо, уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою. Для Міністерства освіти і науки обсяг державного замовлення на прийом бакалаврів складає 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

Відомості про державне замовлення вищих навчальних закладів будуть опубліковані в Інтернеті.

Освіта.ua
24.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів