МОН замовили підготовку 99 тис. бакалаврів

Уряд ухвалив рішення про держзамовлення на підготовку фахівців для державних потреб

МОН замовили підготовку 99 тис. бакалаврів

11 червня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2014 році". Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Згідно з постановою, Уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою та перелік державних замовників. У тому числі, для Міністерства освіти і науки затверджено обсяг державного замовлення на прийом бакалаврів 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

В освітньому відомстві зазначають, що кількість місць державного замовлення розподілятиметься конкурсною комісією МОН серед вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки, на конкурсних засадах.

Формування та розподіл місць державного замовлення здійснюватиметься за 45 галузями знань, 290 спеціальностями ОКР молодшого спеціаліста, 152 напрямами ОКР бакалавра, 470 спеціальностями ОКР спеціаліста та 496 спеціальностями ОКР магістра.

"В останні п’ять років розміщення державного замовлення за напрямами (спеціальностями), здійснюється з урахуванням профільності вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації", - йдеться у повідомленні МОН.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що цього року державне замовлення серед вищих навчальних закладів будуть розподіляти з урахуванням незалежних рейтингів ВНЗ.

Інформація про державне замовлення у вищих навчальних закладах буде опублікована на сайті Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
11.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів