У МОН видалили повідомлення про строки вступної кампанії

Станом на 23 травня з сайту МОН видалено інформацію щодо перенесення строків вступу

У МОН видалили повідомлення про строки вступної кампанії

На сайті Міністерства освіти видалено повідомлення про перенесення термінів вступної кампанії, яке містило інформацію про те, що прийом документів від вступників замість 1 липня буде розпочато 11 липня, а завершення прийому документів приймальними комісіями вишів буде продовжено з 31 липня до 7 серпня 2014 року.

Відповідне повідомлення про графік проведення додаткової сесії ЗНО та перенесення термінів вступної кампанії було оприлюднено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки ввечері 21 травня.

У зазначеному повідомленні необхідність перенесення термінів вступної кампанії у Міносвіти пояснювали необхідністю забезпечення можливості вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, для яких було перенесено дати складання ЗНО.

Також, в освітньому відомстві зазначали, що у випадку перенесення термінів вступної кампанії, абітурієнти з Донбасу матимуть близько трьох тижнів для подання документів до обраного вищого навчального закладу.

Однак станом на 23 травня 2014 року на офіційному сайті Міністерства освіти і науки вже відсутня інформація про перенесення строків вступної кампанії 2014 року без пояснень та коментарів з боку прес-служби або чиновників відомства.

Нагадаємо, раніше Міністерством освіти й науки та УЦОЯО було прийнято рішення про перенесення ЗНО у Луганській і Донецькій областях на першу половину липня.

Освіта.ua
23.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів