День відкритих дверей в університеті "КРОК"
PR

26 квітня 2014 року Університет «КРОК» запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

День відкритих дверей в університеті "КРОК"

Програма Дня відкритих дверей передбачає екскурсію коледжами та Університетом «КРОК», презентацію спеціальностей, а також зустрічі з представниками приймальної комісії, які нададуть інформацію про особливості вступу в 2014 році.

У рамках Дня відкритих дверей учні 9-х класів зможуть пройти індивідуальну профорієнтаційну консультацію, а одинадцятикласники взяти участь у безкоштовному тренінгу «Експрес ЗНО».

Всі школярі матимуть змогу пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування та співбесіду (обов’язкова попередня реєстрація).

Захід розпочнеться 26 квітня об 11:00. Початок реєстрації о 10:30. Місце проведення: вул. Лагерна, 30-32, Університет «КРОК».

Університет «КРОК» – є одним з перших приватних ВНЗ України (заснований у 1992 році) та має вищий за національною класифікацією IV рівень акредитації.

У 2013 році «КРОК» відсвяткував 21 рік успішної освітньої діяльності. Сьогодні Університет є частиною великої освітньої корпорації, де забезпечується якісна робота з надання освітніх послуг та всебічного розвитку студентів. 

Освіта.ua
18.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів