Деякі виші Києва не оприлюднили правила вступу

Не всі вищі навчальні заклади столиці вчасно оприлюднили власні правила прийому абітурієнтів

Деякі виші Києва не оприлюднили правила вступу

Незважаючи на вимоги нормативних актів та початок реєстрації майбутніх вступників на зовнішнє незалежне оцінювання, деякі вищі навчальні заклади столиці досі не оприлюднили власні правила прийому абітурієнтів у 2014 році.

Так, станом на 8 січня 2014 року, правила прийому не оприлюднили більше 30 київських вищих навчальних закладів як державної, так і приватної форми власності.

Нагадаємо, відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році, що затверджені у листопаді минулого року, правила прийому кожного вишу країни мають бути оприлюдненні не пізніше другого робочого дня після погодження їх у Міністерстві освіти і науки.

Процес погодження правил прийому вищих навчальних закладів у Міністерстві освіти і науки України мав відбутися ще у період з 20 до 29 листопада 2013 року.

Зазначимо, що правила прийому кожного навчального закладу містять інформацію про перелік напрямів підготовки, за якими оголошується прийом на навчання у поточному році, кількість місць ліцензованого обсягу за кожним напрямом підготовки, порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників, перелік конкурсних предметів із зазначенням профільних, з яких вступники подаватимуть сертифікат ЗНО.

Також правилами мають бути встановлені порядок роботи приймальної комісії, кількість місць у гуртожитку та умови надання місць вступникам, порядок проходження медичного огляду вступників тощо.

Оприлюднення правил прийому на стендах приймальної комісії і на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу є одним з елементів механізму забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до вищих навчальних закладів.

Правила прийому до всіх вищих навчальних закладів України у див. розділі "Умови вступу до ВНЗ".

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
09.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів