Відмова від "Конкурсу" не вплине на вступ, - МОН

У Міносвіти не виключають участь інших організацій у моніторингу вступної кампанії

Відмова від "Конкурсу" не вплине на вступ, - МОН

У Міністерстві освіти переконані, що зміни в Умовах прийому до ВНЗ у 2014 році не вплинуть на прозорість перебігу вступної кампанії.

Відповідна заява Міносвіти поширена у відповідь на інформацію ЗМІ щодо відсутності згадування Інформаційної системи "Конкурс" у проекті Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.

Нагадаємо, що у попередні роки за допомогою системи "Конкурс" здійснювалося інформування громадськості про подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.

У Міністерстві освіти відповідні зміни в Умовах прийому в 2014 році пояснюють небажанням позиціонувати права приватних структур та наголошують, що інформація, яка розміщується у системі "Конкурс" останніми роками, є лише копією Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

"В Умовах прийому до вищих навчальних закладів України не позиціонуються переважні права окремих приватних структур щодо інформування громадськості про перебіг вступної кампанії", - наголошують у Міносвіти.

"Окрім цього, інформація, яка висвітлюється в системі "Конкурс" останні два роки, є копією з Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яку "Конкурс" отримує від ЄДЕБО безкоштовно, і тому не може містити некоректних даних про перебіг вступної кампанії", - зазначають у профільному відомстві.

Чиновники зазначають, що міністерством ще розглядається питання щодо продовження співпраці з Центром освітньої політики щодо надання інформаційних послуг на договірних умовах – зокрема, системою "Конкурс".

У МОН також не виключили участь інших офіційних організацій у моніторингу вступної кампанії та інформуванні громадськості.

Як відомо, 25 вересня Міністерство освіти оприлюднило для обговорення проект Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році. Обговорення триватиме впродовж місяця.

Освіта.ua
10.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів