Вступників, які не приступлять до занять - відрахують

Міністерством освіти надані роз’яснення деяких положень Умов прийому до навчальних закладів

Вступників, які не приступлять до занять - відрахують

Зважаючи на звернення керівників вищих навчальних закладів щодо реалізації норми Умов прийому про додаткове зарахування вступників до вищих навчальних закладів у Міністерстві освіти нагадують, що особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з вищого навчального закладу. Про це повідомляється у листі-роз'ясненні МОН, що надісланий керівникам ВНЗ.

У міністерстві зазначають, що на звільнені місця державного замовлення може проводитись додаткове зарахування наступних за конкурсом осіб, які вступали до цього вищого навчального закладу на цей напрям підготовки (спеціальність).

Також, на вакантні місця ліцензованого обсягу, що фінансуються за кошти фізичних і юридичних осіб, може проводитись додаткове конкурсне зарахування осіб, які вступали до цього або до іншого вищого навчального закладу на той самий напрям підготовки (спеціальність) і не були зараховані, за умови подання ними оригіналів документів. При проведенні зазначеного прийому вишам необхідно дотримуватись усіх вимог щодо проведення конкурсного відбору, визначених Умовами прийому.

Особи, які отримали на вступних випробуваннях незадовільні оцінки або мають бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання менше значень, встановлених Умовами прийому та правилами прийому до вищого навчального закладу, на навчання не зараховуються.

Освіта.ua
29.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів