Ректорам нагадали, як нараховувати бали призерам МАН

Відповідний лист-роз’яснення отримали керівники вищих навчальних закладів

Ректорам нагадали, як нараховувати бали призерам МАН

Як зазначають у Міністерстві освіти, роз’яснення відомства викликані зверненнями громадян та керівників ВНЗ щодо нарахування додаткових балів призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України під час конкурсного відбору на навчання у 2013 році.

У міністерстві звертають увагу, що відповідно до п. 12.2 Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України зараховується додатковий бал за умови відповідності секції, по якій вступник брав участь у конкурсі-захисті, напряму підготовки (спеціальності), що зазначені у додатку 1 Умов прийому.

"Нагадуємо, що Умови прийому є обов’язковими для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування. Згідно з пунктом 2.2 Умов прийому, керівник вищого навчального закладу забезпечує дотримання законодавства України, правил прийому до вищого навчального закладу, а також відкритість та прозорість роботи приймальної комісії", - наголосили в Міносвіти.

Освіта.ua
01.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!