Приймальні комісії беруть гроші за роботу?

В ОПОРІ заявили, що відповідні випадки зафіксовані у Черкаському медичному коледжі

Приймальні комісії беруть гроші за роботу?

В Громадянській мережі ОПОРА звернулися до Міністерства освіти і науки з проханням розібратися з випадками отримання від вступників плати у приймальній комісії Черкаського медичного коледжу.

"На гарячу лінію Громадянської мережі "ОПОРА" надійшло декілька дзвінків із скаргами про те, що у Черкаському медичному коледжі у приймальній комісії під час подачі документів на вступ із абітурієнтів беруть гроші у розмірі 25 гривень. Офіційно це ніде не зазначено, проте вже безпосередньо під час подачі заяви вступникам повідомляють, що їм необхідно cплатити 25 гривень і не через касу, а просто готівкою у руки", - повідомили в ОПОРІ.

У Громадянській мережі зазначили, що з метою перевірки цієї інформації, 18 липня громадський спостерігач ОПОРИ завітав до зазначеного навчального закладу.

"Спочатку нами було помічено, що, виходячи з кабінетів після подачі заяви, декілька абітурієнтів говорили про те, що з них брали по 25 гривень нібито за оформлення документів. Окрім того, оскільки двері були відчинені, наш спостерігач мав змогу на власні очі побачити ще декілька випадків передачі коштів вступником працівнику закладу. Зайшовши до кабінету, спостерігач поцікавився, які саме документи необхідні для вступу і чи потрібно щось оплачувати. На що йому відповіли: "Будете подавати, побачимо". На запитання: "Що оплачували попередні абітурієнти?" – у комісії відповіли: "Не знаємо", - йдеться у повідомленні громадських спостерігачів.

В ОПОРІ зазначили, що відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського медичного коледжу повідомила, що не знає про сплату грошів абітурієнтами, наголошуючи на тому, що це заборонено законом. Інформацію спостерігача про те, що він на власні очі бачив, як вступники передають працівникам коледжу якісь кошти, секретар проігнорувала.

"Зважаючи на те, що дзвінки із скаргами продовжуються, Громадянська мережа ОПОРА вирішила надіслати листа до Міністерства освіти і науки України з проханням розібратися у ситуації", - ідеться у повідомленні спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА.

Освіта.ua
22.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів