Паралельне навчання в Україні та Польщі

Європейський університет пропонує одночасне отримання двох державних дипломів

Паралельне навчання в Україні та Польщі

Студентам Європейського університету пропонується можливість паралельного навчання в Україні та у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові (Польща) за стаціонарною та заочно-дистанційною формами навчання.

Паралельне навчання здійснюється за напрямами: «Менеджмент і адміністрування», «Економіка і підприємництво», «Культура», «Інформатика та обчислювальна техніка» та «Інформаційна безпека».

Студенти Європейського університету, які одночасно навчатимуться у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові матимуть можливість отримувати стипендії Європейського Союзу, здобувати гранти ЄС на наукові дослідження, проходити стажування та практику на підприємствах ЄС з перспективою працевлаштування та удосконалювати відповідну мовну підготовку і досвід міжнародного спілкування.

До інших переваг паралельного навчання можна віднести отримання безкоштовної Шенгенської візи та відповідно можливість подорожувати країнами Європи, маючи на це фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС. У разі необхідності студенти матимуть можливість працювати у Польщі під час навчання.

Крім цього, абітурієнту, який не набрав достатню кількість балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, або не проходив ЗНО взагалі, пропонується навчання в одному з партнерських університетів Польщі з можливістю переведення до Європейського університету після першого курсу.

Бажаючі також мають можливість навчатись за спеціальністю «Англійська бізнес-мова» у консультаційному центрі Вищої лінгвістичної школи при Європейському університеті з отриманням польського диплому.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: (044) 450-64-90, або завітавши до Приймальної комісії Європейського університету за адресою: м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16В.

Освіта.ua
16.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів