450 тисяч абітурієнтів подали заяви про вступ

За два тижні вступної кампанії абітурієнти подали 1 млн 345 тис. заяв. Лідирують три столичні університети

450 тисяч абітурієнтів подали заяви про вступ

Станом на 15 липня 2013 року у вищих навчальних закладах України зареєстровано 1 345 300 заяв від 446 600 абітурієнтів.

Більшість абітурієнтів подають заяви про вступ у паперовій формі – 986 800. За допомогою системи електронного вступу вищі навчальні заклади зареєстрували 358 500 заяв.

Відповідно до статистичних даних Міністерства освіти, вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації отримали 1 125 200 заяв, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації – 220 100.

За кількістю поданих заяв лідирують три столичні університети: Київський національний університет ім. Шевченка, Національний авіаційний університет та НТУУ "Київський політехнічний інститут".

Також популярністю серед абітурієнтів користуються Львівський національний університет ім. Франка, Національний університет "Львівська політехніка", Дніпропетровський національний університет ім. Гончара, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Харківський національний університет ім. Каразіна, Київський національний економічний університет ім. Гетьмана та Київський національний торговельно-економічний університет.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня. Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується у суботу 20 липня.

Освіта.ua
15.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів