Європейський університет: освіта у розстрочку

Європейський університет запрошує на навчання майбутніх молодших спеціалістів, бакалаврів та магістрів

Європейський університет: освіта у розстрочку

У 2013 році "Європейський університет" проводить підготовку фахівців за наступними напрямами: "Культура", "Право", "Економіка і підприємництво", "Менеджмент і адміністрування", "Природничі науки", "Інформатика та обчислювальна техніка", "Інформаційна безпека". Також "Європейський університет" здійснює перепідготовку кадрів і підвищення кваліфікації фахівців.

Навчання в університеті здійснюється за денною, заочною та дистанційною формами навчання.

Особливістю вступної кампанії є те, що абітурієнти, які завершили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" приймаються на бакалаврат за результатами фахового вступного випробування та середнього бала документа про освіту.

Абітурієнти приймаються на навчання для здобуття рівня бакалавра як за обраною спеціальністю (на ІІІ курс), так і за неспорідненою спеціальністю на курс. Особи, які мають базову вищу освіту також приймаються на навчання за неспорідненими напрямами, а особи, які мають кваліфікацію кваліфікованого робітника - приймаються на другий курс коледжу без сертифікатів ЗНО.

Важливою перевагою "Європейського університету" є гнучкий підхід до оплати навчання, який полягає в можливості здобуття освіти в розстрочку або помісячної оплати за навчання, також студенти можуть отримати відстрочку в оплаті.

Європейський Університет був заснований в 1991 році і сьогодні налічує 30 тисяч студентів. В університеті здобувають освіти студенти з 15 країн світу.

Навчальний заклад має 5 факультетів та 86 кафедр, роботу яких забезпечують понад 1700 висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, з яких близько тисячі є докторами наук, професорами і кандидатами наук, доцентами.

Характерною особливістю діяльності університету є впроваджена система професійної адаптації студентів до умов реальної економіки, яка гарантує практично стовідсоткове працевлаштування випускників. Європейський університет має двосторонні угоди про наукове та навчально-практичне співробітництво майже з 200 комерційними фірмами, спільними підприємствами, банками, фінансово-кредитними організаціями, які забезпечують практичну підготовку студентів та працевлаштування випускників.

З докладною інформацією про діяльність "Європейського університету" та особливості вступної кампанії можна ознайомитися на сайті навчального закладу www.e-u.in.ua. Телефон для довідок: 044-450-64-90, 044-537-35-00.

Освіта.ua
11.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів