Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Підгорна Людмила
Доброго дня).Підкажіть,будь ласка,всі заяви на бюджет мають бути подані в один день?
Тарас
Для Підгорна Людмила: Ні. Але всі заяви мають бути подані не пізніше 18:00 23 липня.
Коментувати
Банка
Що робити якщо заява була відправлена але вона не відображається в розділі Подані заяви , підкажіть будь ласка
Юлія
Добрий вечір, можете відповісти. Скільки часу може пройти, щоб статус електронної заявки із "зареєстровано в ЄДЕБО" змінився на "допущено"? (вже день як подала заявку і нічого не змінюється)
Тарас
Для Юлія: це залежить від закладу вищої освіти. У приймальній комісії мають перевірити, чи все в заяві правильно і змінити її статус. У будь-якому разі Вам не варто хвилюватися. Ви подали заяви і цим виконали свою частину роботи. Далі просто чекаєте. Якщо виявлять якусь помилку, то поставлять статус "Потребує уточнення" і пояснять що та як треба виправити. Якщо помилок немає, то заява точно буде допущена до конкурсу швидше, ніж цей конкурс розпочнеться (але це вже завдання приймальної комісії і не повинно Вас турбувати).
Юлія
дуже дякую за відповідь!
Коментувати
Марія
Добрий день,у мене виникла така ситуація... На сайті #Вступ 2021 На екрані з’явилося таке повідомлення("Перевищено ліміт запитів") Підкажіть ,будь ласка, до робити
D
Для Марія: Спробуйте пізніше, змініть підключення до інтернету (IP)
Марія
Дякую
Коментувати
Микита
Скажіть, будь ласка, таке питання: чи можна подати першою заяву із 5 пріоритетом?
Яяя
Для Микита: конечно. В любом порядке
Коментувати
Ірина
Добрий день. Чи можемо ми подавати 3 бюджетних заяви на одну і ту ж спеціальність одного і того ж факультету, одного і того ж ВИШу, а саме: 125-кібербезпека в НАУ? Це не буде помилкою, через яку ми можемо втратити пріоритети?
Якось так
Для Ірина: якщо ця спеціальність "подроблена" на різні конкурсні пропозиції (освітні програми), то це дійсно три окремих заяви.
Ірина
Дякую
Коментувати
Тетяна
Якщо я хочу відмінити електронну заяву у ВНЗ, у якої статус "зареєстровано в ЄДЕБО" чи зв’явиться в мене спроба подати на бюджет в інший ВНЗ?(Тобто подала я в три ВНЗ, а хочу відмінити один з цим статусом, буде тоді у мене ще три спроби з п’яти?)
Яяя
Для Тетяна: если отмените заяву с таким статусом, то потеряете приоритет. Останется 4 заявы на бюджет.
Коментувати
Оксана
Добрий день! Скажіть будь-ласка, що це значить , коли заповнюєш заяву !? В ввіконці з’являється таке: Результати зно мають бути вказані для всіх Вступних іспитів з предметів зно на на вибір вступника!
Анна
Добрий день. Хочемо подати заявку на бюджет але при виборі у ВУЗі в переліку є тільки небюджет. В чому може бути причина?
Андрей
Для Анна: 1). Вуз до сих пор не заполнил в edbo конкурсное предложение. 2). В вузе по этой специальности нет бюджетного обучения.
Коментувати
Олена
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо абітурієнт проживає в селі, а школу закінчив в місті, на нього розповсюджується сільський коефіцієнт?
Оля
Для Олена: Розповсюджується. Бажаю успіху.
дана
не розповсюджується, для цього абітурієнт мав закінчити школу у селі
Коментувати
Сенишин Надія Богданівна
Доброго дня. Мій син цього року закінчив коледж хоче поступати у вищий учбовий заклад як можна зареєструватися в електронний кабінет коли ще не маємо диплому.До якого числа працює електронний кабінет.
Галина
Для Сенишин Надія Богданівна: зареєструвати кабінет і подати заяви треба до 23 липня
Коментувати
Влад
Добрий день. Хочу вступити до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. На спеціальність яку обрав немає бюджетних місць. Отже пріоритет виставити не можливо. Як правильно подати заяву в електронному кабінеті? Якщо для мене важливий вступ саме даного ВУЗу? Дякую
Влад
Для Влад: дані про бюджет можливо ще не підтягнулися. Там написано відкрита конкурсна пропозиція чи небюджетна?
Якось так
Для Влад: на сайті ЄДЕБО, з якого беруть інформацію інші сайти, інформація про бюджетні місця не повна та не актуальна. Минулого року, наприклад, інформація про максимальний обсяг державного замовлення в КНУ Шевченка з’явилася лише по завершенні вступної кампанії. Станом на сьогодні цієї інформації також немає. Подивіться на інформацію про цю спеціальність в Богомольця за минулий рік.
Коментувати
Ірина
Добрий вечір. Якщо я вже була учасником ЗНО,і маю сертифікати,то мені потрібно створювати новий ел.кабінет? Дякую
Влад
Для Ірина: так
Коментувати
Данило
Доброго дня. Чи можна на наступний рік за результатами минулорічного сертифікату зно подати заяви на вступ?
Alina
Доброго дня, я подавала заяву в один універ на бюджет, але довго не з’являлась в списках, тому подала повторну,але вже на контракт і десь через 10 хв побачила ту заяву в кабінеті.Чому та перша заява на бюджет так і не з’явилась,коли я чітко бачила,як мене було "зареєстровано в ЄДЕБО" і чи може бути таке,що та заява існує, але в моєму кабінеті не відображається,бо там просто відбувся якийсь збій,тобто чи є хоч якийсь шанс потрапити на бюджет,коли я ще й пільговик?
Якось так
Для Alina: щось Ви занадто пізно спамяталися. Якщо Ви бачили в ЄДЕБО свою бюджетну заяву зі статусом "зареєстровано" і вона так висіла тривалий час, то потрібно було вже ТОДІ дзвонити в приймальну комісію і питати про причини затримки. Зараз вже бюджетні місця розподілені. Який зараз статус Вашої заяви в ЄДЕБО?
Alina
Допущено до конкурсу. А та,що на бюджет - навіть не з’явилась.Та я розумію,що пізно почала про це думати! Але все ж не ясно ,що з першою заявою і чому її ніде немає....
Alina
Допущено до конкурсу. А та,що на бюджет - навіть не з’явилась.Та я розумію,що пізно почала про це думати! Але все ж неясно, що з першою заявою і чому її ніде немає....
Коментувати
Den
Якщо з 5 поданих заяв в особистому кабінеті, статус з "Допущено до конкурсу" змінився тільки у першій по пріоритетності на "Рекомендовано до зарахування", чи варто чекати, зміни статусу інших заяв? Чи я вже не можу подати документи в ВНЗ нижче по пріоритетності?
Влад
Для Den: якщо у Вас статус допущено, то давным давно всі подать документи. Він таким може і залишитися, якщо не привезете документи.І до чого тут пріоритетність до контракту? Це для бюджету пріоритетність. А на контракт це аж ніяк не впливає.
Коментувати
Настя
Доброго дня, чи можу я зараз (31 серпня) зареєструвати кабінет та подати заяву, чи вже пізно??
Viktoriia
Для Настя: Вже пізно. Терміни створення кабінетів і подачі заяв закінчилися о 18.00 22 серпня.
Коментувати
Наталя
Подали оригінали документів, але статус не змінився, так і пишеться - рекомендовпно. Коли статус зміниться на включено до наказу?
...
Для Наталя: коли буде наказ. На контракт після 6 вересня.
Коментувати
Анастасія
Доброго вечора. Виникло таке питання: я випадково скасувала заяву в електронному кабінеті вступника, але всі документи подала до навчального закладу з оригіналами. Що мені робити?
Лавна
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка якщо у мене заява має такий статус "Не рекомендується на бюджет" то мені чекати на контракт?
Тарас
Для Лавна: Нічого чекати вже не потрібно. Слід просто відвезти оригінали документів в той заклад вищої освіти, де Ви хочете навчатися на контракті.
Коментувати